No Recent Activity

4 Mesaje vizitatori

1. draga dinel,
    tie iti place cenzura? mie nu. si da, in clipa in care hotarasti ca ai un prieten, creezi o relatie in care ai aceasta puritate ca baza. nu esti infantil, ci doar curat.

ii multumesc lui cata ca a tinut in ultima instanta de nevoile celor de pe forum. tu?
  2. iti multumesc !
    citisem acum catva timp in urma postarea si m-am gandit la persoana respectiva (am o "chestie " de-a mea de a ma concentra si a transmite un gand pozitiv de vindecare ___PRIN VOINTA celor DE SUS________ acolo unde trebuie ----e insotit printr-o ""scanare "' mentala si vizualizare { am citit mai apoi ca era vb. de colon }.....in rest nu depinde de mine ....totul e coordonat de anumiti Sf .Ingeri Vindecatori care ne folosesc ca pe niste """prelungiri "'de-ale lor , de fapt a Razelor Sfinte vindecatoare pe care le transmit )
    Eu am niste retete bazate pe energizarea vinului si a apei ,care aduc un flux mare de energie ,de vindecare ....
    Ele nu pot fi expuse la vedere ((( multi nu cred in puterea lor ...rad de ele si nu vreau acest lucru e ceva bazat pe rugaciuni ..am cerut de multe ori voie moderatorilor de SITE-uri sipirituale , pe Forum ,sa -mi dea voie sa postez intr-un capitol aparte acesta RETETA SPIRITUALA ....fara sa se intervina cu comentarii ( ...... ele sa fie pe alta pagina aparte , ca sa se pota citi mereu si oricand reteta si sa fie aplicata de fiecare doritor in parte )
    De!!! eu nu cer bani ,nu cer decat un gand bun de multumire din partea celor care o folosesc si sa-mi aprinda la VII o lumanare pt. iertarea pacatelor mele si-n sanatatea mea .....
    E a mea si ea lcatuita dupa studii si sub influenta FORTELOR DIVINE ....de aceea nu cer decat multumire .....
  3. L-am vazut pe aslaszlo online acum cateva minute... prima oara dupa 12 zile... Dumnezeu ne-a auzit rugaciunile!
  4. La Multi Ani!
Arata mesajele vizitatorilor de la 1 la 4 din 4
Despre dinel

Basic Information

Despre dinel
Localitatea:
Curtea de Arges
Ocupatia si profesia:
invatator

Semnatura

"Jertfeste lui Dumnezeu jertfa de lauda si indeplineste Lui fagaduintele tale " [ David]

Statistics

Posturi Totale
Posturi Totale
94
Posts Per Day
0,02
Ultimul post
Rusaliile - Pogorarea Sfantului Duh 11 iun 2011 08:20
Mesaje vizitatori
Total Messages
4
Most Recent Message