Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234
Rezultate de la 46 la 53 din 53

Subiect: va rog din suflet spuneti-mi daca exista tamaduitori competenti, constiinciosi si seriosi care vindeca orice forma de cancer

Alchimiel este offline USER Bobocel
    Data inscrierii
    ianuarie 2008
    Posturi
    455

Implicit Re: va rog din suflet spuneti-mi daca exista tamaduitori competenti, constiinciosi si seriosi care vindeca orice forma de cancer

Citat Citat din Fat_Frumos Vezi post
    noi nu am pierdut nimic, citeste te rog mesajul meu de mai sus
    noi intr-ale noastre ei intr-ale lor...

si oricum mesajele postate pot fi resurse utile pentru cazuri viitoare...
    sa zicem ca a fost o repetitie ? sau o alarma de exercitiu ?
    Ne-a pus Doamne Doamne la incercare

mihaella Avatar
    mihaella este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    decembrie 2008
    Posturi
    42

Implicit Re: va rog din suflet spuneti-mi daca exista tamaduitori competenti, constiinciosi si seriosi care vindeca orice forma de cancer

Citat Citat din Fat_Frumos Vezi post
    oh, ce ne pasa noua ce se noteaza pentru altii acolo sus ?
    gandul bun surioara, gandul bun!

sa intoarcem iubire, ca multa nevoie are si e si acela frate sau sora cu noi,
    iar pe cei ce nu ne sunt frati, iubirea ii va arde,
    dar aceia nu sunt cu trup, ci duhuri rele, care vor arde!...
    ai dreptate Fat-Frumos!mare dreptate;invatam unii de la altii pe langa experientele ce ne sunt date.

mihaella Avatar
    Data inscrierii
    decembrie 2008
    Posturi
    42

"Am mai multe adrese de e-mail si le folosesc pe rand. Nu are acces nimeni la ele caci doar eu stiu parola. Vroiam sa va rog daca aveti posibilitatea sa auziti pe cineva care poate oferi un servici chiar de 4 ore zilnic ca vanzatoare, casiera, supraveghere copil de 5-14 ani , il ajut la lectii, lucrez cu el romana, franceza, engleza, muzica, dau meditatii,ceva ce pot face fara efort fizic. Nici macar un telefon pentru meditatii n-am mai primit anul acesta. N-am nici o oferta de munca decat lucru pe calculator. Si acela ar fi bun, dar conditia este ca eu sa cumpar cu 5 euro, cu 10 euro produse, sau sa-mi fac un card la o banca, sau la GDI conditia este sa imi cumpar un cont paypal. Asa ca nici macar asta nu pot face. Nu am nici un fel de venit si mama nu-mi poate da bani din pensia ei ca este mica si de-abia plateste facturile si mancarea.
    Dumnezeu sa aiba mare grija de dumneavoastra. Cu mama o duc foarte rau caci nu ma suporta deloc asa cum nu m-a suportat toata viata si a cautat sa ma jigneasca cum e mai rau. Si acum la batranete e la fel ca la tinerete si imi vorbeste urat, se poarta urat cu mine. Eu sunt mult mai neputincioasa fata de cum eram si am si un deget taiat cu care nu mai pot face nimic, am si bolile care ma usuca si ea ma batjocoreste cum e mai rau si ma tot imbie sa mananc carne, sarmale ca zice ca n-am nimic. In sfarsit, amaraciunea mea este foarte mare si sa stiti ca oricat de sfant ar fi sufletul, daca blestemele si dracuielile vin de la mama care te-a nascut, ele afecteaza in rau copilul, oricum ar fi el si oricat de neprihanit. Daca intrebati un preot cu har va va spune la fel. Chiar si farmecele facute de altii se prind, chiar cand esti spovedit si impartasit, daca altii stiu cum sa le faca ca sa fie rau si au acea dexteritate. Preotii stiu aceste lucruri. Depinde cine face tot raul, cu cata ura il face si modalitatile prin care e facut. "

Am corespondat cu dna prin email.din pacate neavand vreun venit nu-si poate permite tratamentul.credeti ca gasim o solutie pentru a o ajuta?un serviciu.
    Eu i-am cerut sa scaneze undeva certificatele medicale care atesta afectiunile dumneaei, ca sa le punem aici,si sa strangem niste banuti sa cumparam tratamentul specific de la Fundatia din Valeni pe care sa i-l dam impreuna(ne strangem cativa din Bucuresti si apropiere si mergem la dansa).
    propuneri?

lovelife este offline Moderator De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    2.040

Intuitia mea imi spune, ca inainte de a va implica in a o ajuta pe doamna trebuie sa stea cineva de vorba personal, eu din experienta si dupa ce ma citit ce este scris, cred ca este un caz care necesita si implicare psihiatrica, si ca mama nu face nimic din ce este acuzata, si sunt lucruri ce se intampla doar in mintea persoanei.

Poate gresesc, de asta e necesar un contact direct
    Un site
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    si un
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    pentru mamici unde se dezbat subiecte despre sarcina, nastere precum si crestere si educarea copiilor.

Alchimiel este offline USER Bobocel
    Data inscrierii
    ianuarie 2008
    Posturi
    455

asa spuneam si eu...

mihaella Avatar
    Data inscrierii
    decembrie 2008
    Posturi
    42

parerea mea este ca trebuie abordat un tratament specific starii fizice asociat unuia psihologic si spiritual.

Dr.PirvulescuIoan este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    februarie 2011
    Posturi
    4

Va pot sprijini gratuit cu un tratament obținut prin nanotehnologie, tolerat ușor de către organism (fără efecte secundare), din produse naturiste cu potențial antitumoral, iradiate cu LASER prin fibră optică (laser medical neinvaziv), ce le amplifică efectele benefice, care m-a salvat de cancer de pancreas cu metastaze. Astept intrebari on line si pe e-mail clinicofcancer@gmail.com

eqvagel este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    august 2011
    Posturi
    31

Implicit Raspuns va rog din suflet spuneti-mi daca exista tamaduitori competenti, constiinciosi si seriosi care vindeca orice forma de cancer

Exista medicamentul ANTINEOPLASTON se gaseste in SUA si este o certitudine nu o poveste frumoasa. Sanatate maxima

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234

Subiecte Similare

1. Cancer
    De Bobo in forum Sfaturi si sugesii. Ajutor terapeutic
    Replici: 40
    Ultimul post: 22 iul 2013, 12:52
  2. Exista sau nu exista Dumnezeu
    De lovelife in forum Crestinismul
    Replici: 47
    Ultimul post: 15 ian 2011, 21:27
  3. Exista sau nu exista demoni?
    De gabryna in forum Alte stiinte spirituale