Rezultate de la 1 la 6 din 6

Subiect: cu respect

hai_duc este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    noiembrie 2008
    Posturi
    66

Implicit cu respect

bine v-am gasit..

Ilia Avatar
    Ilia este offline Utilizator Copacel roditor
    Data inscrierii
    noiembrie 2007
    Posturi
    609

Implicit Re: cu respect

bine ai venit!
    Din bube, mucegaiuri și noroi / Iscat-am frumuseți și prețuri noi. T.Arghezi

alkatos este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    noiembrie 2008
    Posturi
    1

METODA CEA MAI SIMPLA DE A FACE BANI PE INTERNET!!!!INCEARCA SI TU SI NU VEI REGRETA!!!!!
    NU te costa nimic nu iti ia foarte mult timp. Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu?
    Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori
    si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o
    sa ai niste venituri consistente:
    1. Mai intai copiaza http://bux.to/?r=alkatos in internet explorer
    2. Urmatorul pas e sa te inscrii, completand toate casutele care apar acolo.La referrer scrii "alkatos" (daca nu e deja scris).
    3. Apesi pe Surf Ads si dai click pe link-urile care iti apar acolo. Pe fiecare site pe care intri trebuie sa astepti 30 de secunde. Pentru fiecare site pe
    care intri vei primi 0.01$ . De asemenea pe link-urile care ti le da acolo poti sa intri doar odata pe zi.
    4. exemplu:
    » Tu dai click 10 ads /zi = $0.10
    » 170 referrals dau click 10 ads/zi = $17.00
    » Cistigul tau pe zi = $17.10
    » Cistigul tau pe saptamina = $119.70
    » Cistigul tau pe luna = $510.00
    5.Asta e pasul cel mai important si anume luarea banilor. In momentul in care ai ajuns la
    10$ poti sa scoti banii. Tot ce trebuie sa faci e sa apesi pe 'Payments' si alegi suma care vrei sa o scoti. Banii ii vei primi in 30 de zile lucratoare fie pe card Visa
    fie prin depozit bancar, in functie de cum vrei tu. Daca nu ai incredere ca o sa primesti banii la timp poti sa intri pe forumul site-ului si sa vezi ca acolo toti zic ca
    nu e nici o problema cu retragerea banilor.
    6.Important este sa fi constant,sa intri in fiecare zi pe site si sa deschizi site-urile din 'surf ads'.... Cam astia ar fi pasii. Daca ii respecti poti sa ai un venit destul de frumusel din asta. Site-urile pe care o sa intri
    platesc bani foarte multi ca sa primeasca vizitatori si merita sa profiti de asta. Eu sunt membru pe site-ul asta si pana acum fac 510 dolari pe luna. E drept, nu e mult, dar avand in vedere ca tot ce fac e sa intru pe link-urile
    date de ei timp de 30 de secunde eu zic ca merita,e un venit frumusel si constant ...
    nu ezitatzi e pe bune !!!

gabryna Avatar
    gabryna este offline Utilizator Copacel roditor
    Data inscrierii
    august 2008
    Posturi
    699

Auziti la el,face 510$pe luna din clikuri si nu e mult)

anima Avatar
    anima este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    404

Haiducule... te-ai pierdut in codru des..

anima Avatar
    anima este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    404

Citat Citat din hai_duc Vezi post
    bine v-am gasit..
    VINI, VIDI, DUCI

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi