Rezultate de la 1 la 14 din 14

Subiect: Consultanta gratuita credite

aplicacredit este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    septembrie 2008
    Posturi
    7

Cool Consultanta gratuita credite

Crown Finance SRL te ajuta gratuit in obtinerea finantarii dorite!

Apeland la echipa noastra de profesionisti puteti contracta credite imobiliare, ipotecare, credite de nevoi personale sau credit/leasing auto in cele mai avantajoase conditii de la institutiile bancare si nebancare din Romania.

Iti oferim consultanta in alegerea creditului, intocmim dosarul de credit, il depunem spre aprobare si supraveghem buna desfasurare a analizei dosarului pentru ca tu sa beneficiezi in final de creditul ales, fara costuri suplimentare sau comisioane ascunse.

Pentru detalii te rugam sa accesezi pagina de internet, completand formularul "Aplica acum" pentru persoane fizice sau juridice
    Ultima editare de Catalin : 20 sep 2008 la 09:52

Tixti este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    450

Implicit Re: Consultanta gratuita credite - www.aplicacredit.ro

normal ca n-ai ca cauta cu balivernele tale pe aici. Te-ai cam ratacit amice. Catalin, fa-i vant. Suntem saui de credite si de vampiri bancari. Eu cel putin sunt satul.
    Dumnezeu ne iubeste pe toti

Data inscrierii
    septembrie 2008
    Posturi
    7

de ce nu ai nevoie tixti? si de ce crezi ca daca tu nu ai restul forumistilor nu au nici ei? eu vad 2 reclame la credite pe pagina asta, bannere aprobate de administrator, deci probabil sunt aprobate pt ca lumea e interesata de credite si se considera utile...

te cam grabesti sa arunci piatra primul fara sa incerci sa judeci daca e bine ce faci

Catalin este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Sunt reclame platite, nu reclame gratuite, dar daca doresti sa postezi reclame contracost, cu cea mai mare placere

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    -
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Data inscrierii
    septembrie 2008
    Posturi
    7

adica nu acceptati decat daca primiti bani? nu e un forum liber cu o sectiune libera de anunturi?

mai ales ca nu e o vanzare e consultanta gratuita deci cred ca poate exista oameni interesati

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Implicit Re: Consultanta gratuita credite

Este un forum liber, dar reclamele de aici scot baniii pentru intretinere si cumparare de aplicatii software profesionale. Si in aceasta sectiune posteaza oamenii care posteaza si in alte sectiuni ele forumului, nu sunt doar profitori, si e vorba si de produse si servicii compatibile forumului.

-

Data inscrierii
    septembrie 2008
    Posturi
    7

Nu stiu cum de numesti profit o actiune de consultanta gratuita pentru toti utilizatorii forumului.

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Cum adica este gratuita cand tu incasezi comision de acordare de la banca sau de la credit? Daca tu cand intrebi vanzatorul de la colt cat costa o bomboana, inseamna ca el o face pe gratis? nu el stie ca unul din 10 clienti va cumpara ceva si va scoate profit

-

Data inscrierii
    septembrie 2008
    Posturi
    7

E gratuita pentru utilizator, pt cel caruia i se ofera consultanta, chiar daca aplica sau nu la credit, el nu va da nici un ban in plus. Comisionarea agentiei nu-l afecteaza pe potentialul client, ea nefiind legata direct de el, e o problema a companiei.

Daca eu sunt angajat Crucea Rosie si pun un anunt pe acest forum ca strangem ajutoare pt sinistrati de exemplu, eu sunt platit de Crucea Rosie pentru munca mea de a pune anuntul de a gasi oameni, se poate considera atunci ca obtin profit punand un anunt pe acest site ?

Sau daca sunt angajat al unei organizatii non-profit care ne propunem sa ajutam (material sau nu) unele familii mai sarace si postez un anunt pe acest site, dar eu sunt platit sa fac asta de catre ONG desi actiunea nu urmareste un profit, se considera ca am obtinut profit?

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Nu te supara eu am sunat la firma voastra ieri, si mi sa spus ca trebuie sa vin in sediul vostru, deci daca nu eram ca potential client nu am fost bagat ajutat cu sfaturi

Si nu confunda caritatea cu afacerile

-

Data inscrierii
    septembrie 2008
    Posturi
    7

Catalin te rog sa nu dezinformezi cititorii nedrept.

Nu ai sunat ieri la firma noastra, am verificat toti agentii si nici unul nu a primit telefon de la tine. Ba mai mult pentru a veni in intampinarea celor care apeleaza la noi oferim consultanta prin telefon, la locatia stabilita de client si chiar si la sediul nostru, dar niciodata nu stabilim noi locul de intalnire, el fiind 100% la alegerea celui care ne contacteaza.

Multumesc pentru oferta de publicitate o sa o studiez atent.

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

MAi bine spus , am fost sunat de o doamna in urma aplicarii pe site si dupa ce am spus ca sunt din Galati ................

-

Data inscrierii
    septembrie 2008
    Posturi
    7

cu siguranta confunzi siteul. asa ceva nu s a intamplat ieri. siteul e www aplicacredit ro deci poate ai intrat pe cu totul altceva

Bianca02 este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    august 2012
    Posturi
    1

Implicit Raspuns Consultanta gratuita credite

Mai bine sarac si cinstit decat cu iluzii de bogatie

Subiecte Similare

1. Consultanta folosind si inforenergetica pentru firme
    De lovelife in forum BURSA: Vanzari, cumparari, promotii, reclame
    Replici: 0
    Ultimul post: 19 dec 2006, 03:44