Pagina 7 din 8 PrimulPrimul 12345678 UltimulUltimul
Rezultate de la 91 la 105 din 115

Subiect: Secretul

cris este offline Utilizator De'al casei
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Implicit Re: Secretul

Andu.." e anormal sa etichetezi" parca te cunosc de undeva.
    Pana la urma nu stiu cati ani ai,dar daca ai 18 esti grozav .
    Vasele cu apa nu mai sunt suficiente.
    Duceti-ne direct la izvor!

anima Avatar
    anima este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    404

O metoda prin care sa realizati cele descrise in acest film stit?
    Mda.. semanati cu niste migratori care pe unde trec distrug totul.

Alchimiel este offline USER Bobocel
    Data inscrierii
    ianuarie 2008
    Posturi
    455

Citat Citat din anima Vezi post
    O metoda prin care sa realizati cele descrise in acest film stit?
    Mda.. semanati cu niste migratori care pe unde trec distrug totul.
    Daca ai citi postarile anterioare...ti-ai face o idee...
    Dar vad ca esti prea ocupata cu critica... niciodata nu o sa gasesti toata informatia in ultima postare...

anima Avatar
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    404

Citat Citat din Andu-Marian Vezi post
    Daca ai citi postarile anterioare...ti-ai face o idee...
    Dar vad ca esti prea ocupata cu critica... niciodata nu o sa gasesti toata informatia in ultima postare...

Daca te gandeai putin inainte, nu postai asa o prostie. Spunand ca ati stricat subiectul, implicit, se intelege ca am facut o comparatie intre calitatea superioara postarilor existente pana la conversatia voastra si prestatia despre care am afirmat ca nu imi place.
    Stai rau de tot cu logica, dar va trebui sa ma obisnuiec, pentru ca dexteritatea de a gandi corect nu se capata de pe o zi pe alta.

anima Avatar
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    404

Incearca eventual sa raspunzi la intrebare, pentru a demonstra contrariul si nu te mai pierde in amanunte si explicatii inutile.

Data inscrierii
    ianuarie 2008
    Posturi
    455

Citat Citat din anima Vezi post
    Daca te gandeai putin inainte, nu postai asa o prostie. Spunand ca ati stricat subiectul, implicit, se intelege ca am facut o comparatie intre calitatea superioara postarilor existente pana la conversatia voastra si prestatia despre care am afirmat ca nu imi place.
    Stai rau de tot cu logica, dar va trebui sa ma obisnuiec, pentru ca dexteritatea de a gandi corect nu se capata de pe o zi pe alta.
    Mai femeie ... asta este un forum de spiritualitate... tocmai asta este elementul care lipseste din ceea ce ai postat tu.(observatie)
    Si nu e fumos sa judeci pe altul... nu de alta, dar roata se intoarce... asta e legea atractiei din Secretul(The Secret)... ceea ce emiti primesti inzecit!!!(cauza - efect)

Acum ai inteles principiul documentarului?
    Asta e toata scofala...
    Deci ti-am raspuns la intrebare... prin tine...
    Imi cer iertare ca te-am scos din sarite ... dar eu cand ti-am raspuns la prima postare ma refeream la prima ta intrebare... si nu la observatia ta(ca sa nu zic judecata) legata de ultimile postari...

Si din ceea ce observ eu din postarile tale... ai un mod agresiv de a raspunde... probabil din lipsa iubirii... cauta o rezolvare... pana nu dai de cineva care sa aiba ac de cojocu tau...

All love

Mihaitza Avatar
    Mihaitza este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    356

Nu exista nici un admin pe forum? Este admis sa se adreseze ca un boschetar?

Data inscrierii
    ianuarie 2008
    Posturi
    455

Unhappy Re: Secretul

Citat Citat din Mihaitza Vezi post
    Te rog frumos sa-ti retragi cuvintele... daca e cineva care trebuie sanctionat... chiar tu esti acela...

Tu ai ceva cu mine...
    Imi cer iertare de te-am suparat cu ceva... te rog spunemi cu ce anume... poate indreptam acel lucru...

Si app. vezi ca faza cu "boschetar" ma jignit rau deoarece sunt ecolgist si am strans multe gunoaie de pe urma multora fara sa ma puna alcineva sau sa ma plateasca... si nu mi se pare o chestie prea frumos exprimata... K?...
    ------
    I-am atras atentia sa-si modereze limbajul... ca ma facut prost in fata... si ca n-am habar de nimic...
    Ceea ce iti recomand si tie...

Hai salut...

Mihaitza Avatar
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    356

MARIAN A SCRIS:
    Mai femeie ... asta este un forum de spiritualitate... tocmai asta este elementul care lipseste din ceea ce ai postat tu.(observatie)
    Si nu e fumos sa judeci pe altul... nu de alta, dar roata se intoarce... asta e legea atractiei din Secretul(The Secret)... ceea ce emiti primesti inzecit!!!(cauza - efect)

Mariane, lasa paranoia, ti-am mai spus, nu am nimic cu tine, dar controleaza-te. Imi pare rau sa te anunt, dar aceasta chiar este o exprimare de boschetar. Sa stii ca toti spunem cate o prostie, iar daca ni se atrage atentia, nu inseamna ca am fost facuti prosti. Asta e in capul tau.

Pai ce, daca doamna/domnisoara are alta parere decat tine si si-o exprima, tu trebuie sa o jignesti?

Mai uita-te si tu in jur, vezi cum se adreseaza alti barbati si fa o diferenta, invata si tu.. ca nu e rusine.

Tixti este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    450

Mamaaa, cat testosteron pe-acilea. Mai fetelor, ia faceti voi niste uraturi de sarbaori pentru baietii astia. Ca se cam aprinsera saracii. Ori nu va prieste postul, ca vaz ca va lipseste ceva? Faceti bine si impacati-va.
    PS: e asa fain prin boscheti... se vade si luna mai mare, miroase a flori de camp.... ce vremuri...
    Iubiti-va mult.
    Dumnezeu ne iubeste pe toti

Mihaitza Avatar
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    356

Citat Citat din Tixti Vezi post
    Mamaaa, cat testosteron pe-acilea. Mai fetelor, ia faceti voi niste uraturi de sarbaori pentru baietii astia. Ca se cam aprinsera saracii. Ori nu va prieste postul, ca vaz ca va lipseste ceva? Faceti bine si impacati-va.
    PS: e asa fain prin boscheti... se vade si luna mai mare, miroase a flori de camp.... ce vremuri...
    Iubiti-va mult.
    )))WAW, vezi, mai , Mariane? ASTA da, lectie!

Eu vreau sa dam mana sa ne impacam, si chiar nu iti mai zic nimic. Dar promite si tu ca te adresezi altfel la fete!

Tixti, LIPSESTEEEEEEEEEEEE!))) Ca nu vrea ea, nu eu.. asta e clar.. si tin cont

Camelia Avatar
    Camelia este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    noiembrie 2006
    Posturi
    2.432

Mamaaa, cat testosteron pe-acilea. Mai fetelor, ia faceti voi niste uraturi de sarbaori pentru baietii a
    stia. Ca se cam aprinsera saracii. Ori nu va prieste postul, ca vaz ca va lipseste ceva? Faceti bine si impacati-va.
    Iubiti-va mult.

Un om mergea pe malul marii, cand a ajuns la o portiune de plaja unde se aflau esuate mii de stele de mare. Ceva mai incolo, vazu o fata ridicand cate o stea de mare si aruncand-o inapoi in apa. "Vai, cum poti sa crezi ca le vei salva pe toate?" exclama el. "Sunt asa de multe." Fata zambi si zise: "Stiu. Dar pot sa o salvez pe asta." Si arunca o stea inapoi in mare. "Si pe asta" si mai arunca inca una in mare, "si pe asta, si pe asta..."

sursa: primita azi pe mess
    se potriveste, dar in spiritul subiectului..
    "Capul plecat sabia nu-l taie, dar nici soarele nu-l vede!" - proverb romanesc

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Data inscrierii
    ianuarie 2008
    Posturi
    455

)))WAW, vezi, mai , Mariane? ASTA da, lectie!

Eu vreau sa dam mana sa ne impacam, si chiar nu iti mai zic nimic. Dar promite si tu ca te adresezi altfel la fete!

Tixti, LIPSESTEEEEEEEEEEEE!))) Ca nu vrea ea, nu eu.. asta e clar.. si tin cont
    Mai omule chiar crezi ca nu ai nimic cu mine?...
    Frate aia era o observatie... scrie si in paranteza... cat despre parerea ei ma facut prost in fata... eu i-am atras atentia printr-o observatie si nu am jignit-o...
    Singurul de aici care a venit cu jigniri esti chiar tu...
    si acum vii cu impacarea?...
    nu e prima data cand sari cu gura pe mine...degeaba...
    si te-am mai intrebat de vreo doua ori care e problema sa o rezolvam...
    tot eu sunt ala raul?... ingerasul lu' tata...
    cat despre paranoia...crede-ma e ultimul lucru... care m-ar apuca...
    asa fie pace intre noi(desi nu te-am dusmanit)... iar data viitoare cand ti se pare nu stiu ce... n-o mai face pe viteazul pe forum... da un MP...

Inapoi la Subiect!

App. i-am explicat tot documentarul pe exemplu de-al ei... ea a cerut asta...

All love

anima Avatar
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    404

Probabil asa l-a invatat mamica lui.
    Ieri am vorbit cu Umbre si imi spunea de procedurile IE. si de efectul lor benefic. Vad insa ca indiferent de IE, anumite aspecte nu au leac.

anima Avatar
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    404

Iubiti-va mult.
    Da, asa ar trebui. Dar se pare ca boschetii tai erau mai infloriti si mai frumosi,

Voi astepta primavara. )

Etichete pentru acest subiect

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •