Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 16 la 29 din 29

Subiect: bine v-am gasit!

Senpaita este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    martie 2008
    Posturi
    12

Implicit Re: bine v-am gasit!

Bine v-am gasit!Sunt o persoana obinuita,n-am prea multe de spus despre mine...m-am apucat la batranete sa-mi termin studiile[sunt la psihologie]si sper sa le si termin...am aflat de acest forum de la o prietena si deoarece am cateva probleme cu sanatatea[coloana etc...]incerc sa aflu cat mai multe de diferite remedii.Cam atat momentan,va salut cu drag!

Sofia este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    mai 2008
    Posturi
    10

Buna,
    si eu va citeam de vreo cateva luni. Mi-am facut curaj si m-am decis sa postez o intrebare la subiectul " Remediu pentru oameni dificili". Era o problema care ma preocupa de mai mult timp si singura nu stiam cum sa o abordez.

Imi doresc sa ma cunosc mai bine, sa pot face alegeri intelepte.
    Sunt crestin-ortodoxa de profesie matematician.

Catalin este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Ne bucuram mult ca ai ales sa scrii pe forum

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    -
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

cris este offline Utilizator De'al casei
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Bine-ai venit Sofia(intelepciune)!
    Vasele cu apa nu mai sunt suficiente.
    Duceti-ne direct la izvor!

dadigio este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iulie 2008
    Posturi
    4

Ce bine ca v-am gasit!
    Dupa o foarte lunga perioada caut sa ma regasesc, sa-mi revin si sa ma apropii cat mai mult de ce am fost inainte.

Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Bine-ai venit si succes in ceea ce-ti propui cu sinceritate!

Data inscrierii
    iulie 2008
    Posturi
    4

Sper din tot sufletul sa nu ma mint singura, pentru ca mi-am mai promis ca o sa caut sa redevin ce am fost candava si am spus de maine, poate de data asta de azi...

Claudiu Avatar
    Claudiu este offline Servus Domini Bobocel
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    297

Eu zic ca ar trebui sa tinzi "putin" mai sus adica sa ajungi sa depasesti nivelul maxim pe care l-ai avut vreodata (in orice domeniu). Bine ai revenit.
    Dumnezeu este Iubire!

Data inscrierii
    iulie 2008
    Posturi
    4

Da, ai perfecta dreptate, dar sa sti ca tocmai tinzand catre ceva am plecat in alta directie, si cred ca am uitat ceva ce era esential pentru mine candva, acolo vreau sa revin si sunt convinsa ca astazi nu a fost intamplare faptul ca v-am intalnit, citesc pe forum de cateva ore si chiar mi-e bine, si cred ca inainte de a merge pentru o interventie la un medic, care e programata pentru miercuri, am sa le sun pe fete, doamnele care au fost lectorii mei la cursul de radiestezie.
    Multumesc, nici nu va dati seama ce bine ma simt, dupa cam multa vreme.

Catalin este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Ma bucur ca inca un om se simte bine cand citeste ceva de pe acest forum, asta este unul din motivatiile pentru care sa facut acest forum, acum ai si tu ocazia sa ajuti la imbogatirea lui si tot odata sa pui si tu ceva care ar putea bucura sufletul altora ca tine

-

Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Citat Citat din dadigio Vezi post
    Da, ai perfecta dreptate, dar sa sti ca tocmai tinzand catre ceva am plecat in alta directie, si cred ca am uitat ceva ce era esential pentru mine candva, acolo vreau sa revin si sunt convinsa ca astazi nu a fost intamplare faptul ca v-am intalnit, citesc pe forum de cateva ore si chiar mi-e bine, si cred ca inainte de a merge pentru o interventie la un medic, care e programata pentru miercuri, am sa le sun pe fete, doamnele care au fost lectorii mei la cursul de radiestezie.
    Multumesc, nici nu va dati seama ce bine ma simt, dupa cam multa vreme.
    Eu cred ca oriunde ai dori sa " revii" ,acea cale in alta directie,n-a fost intamplatoare.
    Si eu am crezut candva ca viata mea e numai linii frante,pana mi-am dat seama ca acele linii " frante " sunt bucatele de invatatura care pot forma o linie " dreapta".
    Ma bucur ca te simti bine ,probabil simti o multumire " asezata " si centrata in tine ...
    Numai bine si mult succes si ...m-ai facut curioasa ,astept mai multe/

Shirel Avatar
    Shirel este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    mai 2009
    Posturi
    4

Buna,ma numesc Shirel sunt din Israel lucrez in domeniul medicinei alternativa de peste 7 ani ,sunt evreica daca si asta intereseaza pe cineva si ceva mai nou invat Kabbalah.
    Sunt o fire spirituala si cred ca asa m-am nascut cu foarte mari si adevarate intuitzi sunt ceea ce se numeste astazi unul dintre copii indigo ,cred si stiu sigur ca am o misiune de indeplit pe acest pamant si de aceea si fac asta.Inca o data ma bucur sa va cunosc .

Ion Furtuna este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    2.823

Citat Citat din Shirel Vezi post
    Buna,ma numesc Shirel sunt din Israel lucrez in domeniul medicinei alternativa de peste 7 ani ,sunt evreica daca si asta intereseaza pe cineva si ceva mai nou invat Kabbalah.
    Sunt o fire spirituala si cred ca asa m-am nascut cu foarte mari si adevarate intuitzi sunt ceea ce se numeste astazi unul dintre copii indigo ,cred si stiu sigur ca am o misiune de indeplit pe acest pamant si de aceea si fac asta.Inca o data ma bucur sa va cunosc .
    Bun venit pe forum, Shirel!

savanah Avatar
    savanah este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    mai 2008
    Posturi
    338

Bun gasit, Shirel!
    Pamintului ii va fi mult mai bine atunci cind oamenii vor fi tot mai constienti ca au cite o misiune de indeplinit si ca viata nu se rezuma doar la material.
    Bine ai venit si mult spor in binele care vrei sa il faci.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte Similare

1. De ce e bine sa botezi copii?
    De Etienne in forum Crestinismul
    Replici: 79
    Ultimul post: 02 mai 2011, 21:32
  2. Bine v-am gasit
    De =|Luci@n|= in forum Sa ne cunoastem mai bine
    Replici: 8
    Ultimul post: 07 mai 2010, 19:56
  3. Bine v-am regasit
    De dowsing67 in forum Sa ne cunoastem mai bine