Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234
Rezultate de la 46 la 47 din 47

Subiect: SU JOK

diasomie Avatar
    diasomie este offline Utilizator Mugurel
    Data inscrierii
    mai 2007
    Posturi
    119

Implicit Re: SU JOK

Acum va vad mesajul..imi cer scuze.
    Nu imi amintesc in ce context am scris despre ficat , splina , rinichi si frica.Frica are vibratia frigului (afectand direct RINICHII sau Vu) insa aceasta o pot combate si lucrand direct pe rinichi dar si cu energii contrare sau ajutatorare: pe ficat sau splina. Daca puteti sa imi gasiti textul va pot da explicatiile corespunzatoare.
    Discutam despre lucrul in sistemul energetic prin intermediul meridianelor si al ceakrelor. Inteparea organului nu lucreaza profund pe energetic. In plus FRICA este o emotie, o stare..avand nivel subtil inalt . prin urmare ea se modifica tot printr-un fenomen vibratoriu mai inalt, si prin lucrul (NU pe fizic_) ci pe energetic sau mental.DA exista acupunctura cu efect la nivel mental si emotional.
    vand
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Didina este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2010
    Posturi
    870

Implicit Re: SU JOK

Citat Citat din diasomie Vezi post
    (...)FRICA este o emotie, o stare..avand nivel subtil inalt . prin urmare ea se modifica tot printr-un fenomen vibratoriu mai inalt, si prin lucrul (NU pe fizic_) ci pe energetic sau mental.DA exista acupunctura cu efect la nivel mental si emotional.
    Multumesc!
    Nu mai este cazul sa caut textul respectiv; deja mi-ati dat raspunsul dorit.
    Cu Adevarul si cu Dreptatea, tot inainte!
    Un site despre

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul 1234

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •