Pagina 2 din 24 PrimulPrimul 123456781222 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 16 la 30 din 354

Subiect: Paranormal

colice crina Avatar
    colice crina este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    mai 2007
    Posturi
    88

Implicit Re: Paranormal

Chiar anul trecut mai in toamna am ajutat o persoana pe care nici macar nu o cunosc sa-si gaseasca fratele disparut in Craiova doar prin intemediul mess-ului.
    Este doar unul dintre miile de exemple pe care nu mai am de gand sa le insirui aici.Incerc sa exist,asta o mai pot spune in acest moment.
    Aveti grija toti cei care aveti ,,daruri,, ca intr-o buna zi o sa-mi dati dreptate.Voi reveni ...

cris este offline Utilizator De'al casei
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Cred ca " darul" tau te oboseste fiind prea preocupata de el.
    Incearca si niste respiratii complete,abdominale -toracice.Nu respiri corect,sa stii.Aceasta denota o stare tensionata.
    N-o lua personal sau dusmanos,ca nu este .
    Pe de alta parte tu ai darul,nu darul pe tine.
    Ia o pauza,nu poti salva toti oamenii.Nici sa nu incerci.Te pup cu drag.
    Vasele cu apa nu mai sunt suficiente.
    Duceti-ne direct la izvor!

colice crina Avatar
    colice crina este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    mai 2007
    Posturi
    88

Dragii mei,
    Inca nu pot sa-mi revin dupa cutremurul de joi din Grecia.Am simtit cu doua zile inainte dar chiar in ziua respectiva toata energia mea s-a scurs,mi-a fost foarte rau...Initial nu am vrut sa mai dau atentie simtomelor si nu am vrut sa mai verific ,,cand,,,,unde,,,,cate grade pe scara richter,,s.a.m.d...
    Cei din familia mea mi-au dat vestea a doua zi despre eveniment si mi-au spus ca nici de data asta nu m-am inselat...
    De fiecare data cand este vorba despre vorba despre o intensitate mai mare si destul de ,,aproape,,de mine imi este rau,foarte rau...
    Ce mai spui Cris de asta,cu ce mai gresesc acum...

cris este offline Utilizator De'al casei
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Pai nu gresesti cu nimic,unde am zis eu...?
    In urma cu 20 de ani eu aveam palpitatii la cutremure,nu ma inselam niciodata.
    Urca pe scara,nu sta pe loc,asta voiam sa spun.Cu curaj.
    Vasele cu apa nu mai sunt suficiente.
    Duceti-ne direct la izvor!

isabela Avatar
    isabela este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    februarie 2008
    Posturi
    56

buna!doresc sa discutam despre unele experiente

isabela Avatar
    Data inscrierii
    februarie 2008
    Posturi
    56

sa vorbim despre 2012

Catalin este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

si ce experiente ai in legatura cu anul 2012?

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    -
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

isabela Avatar
    Data inscrierii
    februarie 2008
    Posturi
    56

Citat Citat din Catalin Vezi post
    si ce experiente ai in legatura cu anul 2012?
    ma intereseaza daca exista cineva care a avut experiente,viziuni in legatura cu primirea de informatii din astral referitoare la anul 2012.si ce fel de informatii!daca cunoaste ceva sau daca a intrat in legatura cu cavalerii ordinului sabiilor de lumina.

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Cine sunt acesti "cavaleri ai ordinului sabiilor de lumina" ? da mai multe detalii

-

isabela Avatar
    Data inscrierii
    februarie 2008
    Posturi
    56

ma intereseaza ce am spus mai devreme.daca cunosti cevapoti sa-mi spui.trebuie sa fac anumite legaturi;mai mult despre acestia nu-ti pot spune daca nu-mi dai un indiciu cum ca ai stii macar ceva despre ei;in schimb putem sa discutam orice fel de subiect din paranormal.trebuie sa stii ca vorbesti cu cineva care are certificat si diploma in biosinergetica.

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Da si eu am grad X in inforenergetica si radiestezie, si experienta de peste 14 ani in domeniul paranormalului inforenergetica si terapii complementare, ii cunosc personal si pe cei din familia Manolea din 1994, cand si ei erau la inceputuri ca si mine, cei de la care presupun ca ai notiuni de biosinergetica, o diploma si un certificat nu valoreaza nimic pentru mine fara experienta si inteleciunea care decurg din faptele fiecaruia, si eu am un teanc de diplome in domeniu, dar in fata lui Dumnezeu au valoare = 0

Te intreb despre acesti Cavaleri mai multe detalii pentru ca sincer nu am auzit nimic din ei, si am acces la informatii si sedinte de destul de sus in acest domeniu, dar poate in alte cercuri pentru acelasi lucru sau grup de entitati sau persoane este folosita o alta denumire, asa cum in unele zone se spune cartofi in altele barabule, nu inseamna ca sunt legume diferite
    Referitor la anul 2012 observ ca se bate campii prin majoritatea articolelor de multi oameni, anul 2012 are un dramatism mult mai mic decat se presupune de unii si de altii, schimbarile nu sunt asa bruste cum vrem noi sa fie, si au inceput de ceva timp in urma

-

isabela Avatar
    Data inscrierii
    februarie 2008
    Posturi
    56

Este Foarte Usor Sa Ne Dam Asa Drumul La Gura.imi Pare Foarte Rau Daca Ai Interpretat Cu Totul Altceva Din Ce Am Vrut Eu Sa Spun. Referitor La Parerea Ta Despre Anumite Cunostinte Ale Mele:imipare Rau Ca Gandesti Asa .asi Putea Sa Spun Si Eu Acelasi Lucru Despre Tine,dar Consider Ca Mai Exista Ceva In Mine Care Nu-mi Permite.nu Stiu Ce Ai Vrut Sa Spui Cu...manolea...nu Cunosc Persoana.asta Iti Poate Demonstra Ca Nu Numai Intr-un Anumit Locpoti Sa-ti Insusesti Cunostintele.deci Nu Totul Se Invarte In Jurul Persoanei Manolea
    Deci Nu Prea Ai Cum Sa Ma Cunosti Pe Mine Ca Persoana Sau Cam Ce Cunostinte Asi Putea Avea.eu De Felul Meu Sant Foarte Directa,asa Ca Te Rog In Incheiere Sa-mi Scuzi Prezenta,nu Mai Imi Pot Permite Sa Te Deranjez.la Revedere!

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Te-ai laudat cu o diploma in biosinergetica, materie predata in special de Aliondor si Doina Manolea si firma lor, ai spus ca nu crezi ca imi poti spune despre ce e vorba cu acesti cavaleri daca eu nu stiu despre ei si am precizat ca si eu am "calificare" in domeniu, si ca pot sa stiu subiectul dar sub alta denumire
    Prea repede te "ataci" si te superi

-

isabela Avatar
    Data inscrierii
    februarie 2008
    Posturi
    56

chiar vrei sa mai vorbim?! eu nu prea cred!
    referitor la cunostintele mele teoretice le-am absolvit in cadrul uneiuniversitati cu profesorifoarte cunoscuti,dar in nici un caz cu cine ai spus tu;poate numai pe ei ii cunosti.cat despre alt fel de cunostinte sau despre experiente ale mele ,acestea imi apartin numai mie,si daca consider ca este necesar sa le dezvalui ,poate le voi dezvalui;referitor la ordinul cavalerilor,am spus ca discut numai cu cine cunoaste,nu-mi pot permite sa vorbescmai mult.discut numai cu cei in cauza;in schimb am spus ca putem sa vorbim despre orice alt subiect din parapsihologie.dar te rog sa nu ne permitem luxul sa vorbim de dragul de a vorbi

Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    1.108

Apropo exista si loji masonice care folosesc aceasta denumire de Cavaleriii ...... , la ei te refereai?

-

Subiecte Similare

1. Mai mult Paranormal, mai putin extraterestri!!!
    De Stratov in forum Paranormal
    Replici: 17
    Ultimul post: 24 nov 2008, 11:14

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •