Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Insetata de cunoastere !(fata in fata)!

corina elena este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    septembrie 2013
    Posturi
    2

Implicit Insetata de cunoastere !(fata in fata)!

Buna ziua!Nu stiu daca este locul potrivit ,dar sunt in cautarea unei persoane care sa ma invete tot ce stie despre lumea de dincolo!Acolo unde ne ducem dupa ce murim!Ma fascineaza acest subiect dar nu gasesc persoana care sa ma invete calea corecta in a sti mai multe despre moarte si ceea ce se intampla dupa!Am incercat sa invat singura cate ceva,dar am inceput pri a citi carti puternice si am avut cateva neplaceti pe care as dori sa le povestesc cu o persoana specializata!Vreau doar sa stiu, nu sa folosesc stiinta in anumite scopuri!Multumesc!Astept cu drag macar un raspuns!

adrian stoica este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    mai 2013
    Posturi
    13

Implicit Raspuns Insetata de cunoastere !(fata in fata)!

Buna Elena. sper sa putem dialoga pe tema deschisa. Vreu in primul rand sa stiu cati ani ai . De fapt astrolog fiimd, cred ca datele de nastere pt o astrograma va fi de ajutor pt a vedea d.p.d. v. astral ce aptitudini ai .

corina elena este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    septembrie 2013
    Posturi
    2

Citat Citat din adrian stoica Vezi post
    Buna Elena. sper sa putem dialoga pe tema deschisa. Vreu in primul rand sa stiu cati ani ai . De fapt astrolog fiimd, cred ca datele de nastere pt o astrograma va fi de ajutor pt a vedea d.p.d. v. astral ce aptitudini ai .
    Ati primit mesajul meu?

cris este offline Utilizator De'al casei
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Corina Elena, buna seara.
    Persoana pe care o cauti...n-o vei gasi.Pentru ca nu cauti o persoana , ci niste raspunsuri/raspunsuri afli in viata de zi cu zi daca esti sincera si cauti cu inima deschisa fara prejudecati .
    Intuitia iti este cel mai bun prieten.Poate persoana pe care o cauti este propria intuitie, cel mai bun prieten al tau , iti deschide usi de neimaginat.
    Doar atat: ai grija ce-ti doresti , ca s-ar putea sa se intample.
    Numai bine, flori sa-ti rasara in cale si flori sa lasi in urma.

Subiecte Similare

1. Schimbare la fata
    De lovelife in forum Anunturi importante privind forumul
    Replici: 14
    Ultimul post: 06 aug 2013, 14:58

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •