Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Ajutor pentru blogul meu cel nou

onixrg Avatar
    onixrg este offline I.E. Mugurel
    Data inscrierii
    martie 2008
    Posturi
    161

Thumbs up Ajutor pentru blogul meu cel nou

Buna tuturor
    Am si eu un mugurel de blog de dezvoltare personala si spirituala, oanamuntean.ro, și fiind la inceput de drum, am nevoie de ajutorul prietenilor pentru a-l imbunatati si pentru a-l creste.

Vreau sa va rog sa va uitati peste el si sa-mi dati un feedback, legat de orice, partea grafica, continut, ce ati mai vrea sa vedeti si nu vedeti, ce ati cautat si nu ati gasit. Ce va place la el.
    Orice ajuta.

Puteti sa va inscrieti si la newsletter sa primiti articolele pe mail Noutati

Si daca aveti si prieteni carora le-ar placea sa il citeasca, dati mai departe, dati un share pe facebook sau un link pe mail.

Multumesc mult pentru sustinere!

Oana

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

lena20 este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    martie 2013
    Posturi
    3

Implicit Raspuns Ajutor pentru blogul meu cel nou

Buna, Oana! Mi-a placut cum la-i structurat, poate daca adaugi mai multa culoare sau culori mai vii, ar arata mai atractiv. E o parere personala, imi plac culorile vii, amai ales ca vine primavara si vara. Vroiam sa te intreb la ce firma ti-ai inregistrat domeniul si daca ai auzit, cumva si de firma Claus Web, pentru ca si eu vreau sa imi creez un blog si ma gandeam ce firma ar fi ok pentru asta. Niste cunostinte mi-au sugerat Claus Web, spuneau ca sunt ok, au calitate ok si preturi de sezon, sau ceva oferte promotionale. multumesc.

onixrg Avatar
    Data inscrierii
    martie 2008
    Posturi
    161

servus lena
    multumesc de feedback!
    nu am auzit de claus web. eu am inregistrat domeniul la webhosting4.net si tot la ei il gazduiesc. mai am un site pe care-l tin de vreo 2 ani la ei si n-am avut probleme.
    mi-a convenit ca au mai multe pachete si cel mai ieftin e vreo 50 de lei pe an. iar pentru un blog personal e mai mult decat ok. plus ca ai si adrese de email cu numele domeniului, poti sa il gestionezi ca admin, sunt super rapizi la suport daca ai nevoie. chiar au fost ok
    e drept ca alte oferte nu am mai cautat. pe ei i-am gasit cand au avut o oferta pe un site de reduceri.
    dar am fost multumita pana acum.
    uita-te eventual la ei pe site si vezi oferta

Oana

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Data inscrierii
    martie 2013
    Posturi
    3

Buna, Oana!

Cu placere, Oana! Sper ca ti-a fost de ajutor si sa ai succes cu el. Intr-adevar par profi cei cu care ai colaborat tu, mie mi-au atras atentia, Claus Web, pentru ca am vorbit cu cei de la asistenta si o ofera gratuit si prompt, plus ca au oferta asta de primavara, ofera teste gratuite daca vrei sa vezi cum functioneaza un dome la domeniu, si au si oferta asta pentru toata luna martie:

doamnelor care achizitioneaza un domeniu internet in luna martie, le oferim consultanta si sustinere pentru a proteja numele domeniului la OSIM fara onorarii profesionale.
    si pentru domni, daca cumpara un domeniu si vor dori ca acesta sa devina si marca inregistrata, vor suporta doar taxele oficiale OSIM.

Mi s-au parut atenti cu oferta asta, mai ales ca daca ai nevoie sa iti transferi site-ul pe serverele lor nu platesti nimic.

Oricum, trebuie sa alegi ce ti se potriveste mai bine, pana la urma. O zi frumoasa iti doresc!

onixrg Avatar
    Data inscrierii
    martie 2008
    Posturi
    161

Treaba cu osimul suna interesant.
    Restul cred ca ofera deja cam toti ca gratuitati, servicii si suport ca altfel nu cred ca rezisti pe piata.
    Sa-mi zici si mie care e treaba cu inregistrarea la osim cand aflii. Eventual pe privat ca sa nu fim offtopic.
    Si sa ne zici cand dai drumu la blog sa il vizitam!

Data inscrierii
    martie 2013
    Posturi
    3

Pe privat nu pot sa iti scriu multe detalii pentru ca sunt membru nou, si am vazut ca regulamentul nu permite, deocamdata, insa sunt deschisi si amabili pentru orice tip de intrebare legate de oferte si mai ales despre oferta asta cu osimul. suna tentant, si eu cred asta. cauta pe google clausweb si gasesti site-ul lor cu tot ce ai nevoie si te intereseaza. m-am uitat si eu si mie mi-au creat impresia de flexibilitate si de atentie la clienti. mai am putin de lucrat la partea de design si upload de imagini, dar te tin la curent. Info Vanzari: 0745.269009.
    Sper sa nu fie considerat offtopic, mesajul meu, si sper ca ti-am fost de folos. daca mai ai nevoie, cu placere iti raspund.
    O zi frumoasa iti doresc!

Claudiu Avatar
    Claudiu este offline Servus Domini Bobocel
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    297

Ti-am dat de lucru in seara asta

Meditatie placuta,
    Claudiu
    Dumnezeu este Iubire!

Subiecte Similare

1. Ajutor pentru aproape
    De Ion Furtuna in forum Sfaturi si sugesii. Ajutor terapeutic
    Replici: 23
    Ultimul post: 22 iul 2013, 13:19

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •