Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Aparat medical

luciamanta este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2012
    Posturi
    1

Implicit Aparat medical

CERAGEM este un aparat adus din Coreea, tatal meu detine un astfel de aparat si doreste sa il vanda. Aparatul functioneaza folosind terapia pe baza de pietre de jad fiind atestat mai ales in bolile coloanei vertrebrale si sistemului digestiv, dar si cu efecte de vindecare si in alte boli. Totodata, aparatul poate fi folosit pentru masaje cu efecte terapeutice. Cei interesati il pot suna pe tatal meu la nr.: 0723.067.644.

obsidian107 este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    decembrie 2012
    Posturi
    2

Implicit Raspuns Aparat medical

este oare omologat de institutiile in vigoare?

Didina este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2010
    Posturi
    870

Citat Citat din obsidian107 Vezi post
    este oare omologat de institutiile in vigoare?
    da, este!
    si eu l-am folosit si am avut rezultate spectaculoase!
    Cu Adevarul si cu Dreptatea, tot inainte!
    Un site despre

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Ilia Avatar
    Ilia este offline Utilizator Copacel roditor
    Data inscrierii
    noiembrie 2007
    Posturi
    609

Citat Citat din luciamanta Vezi post
    CERAGEM este un aparat adus din Coreea, tatal meu detine un astfel de aparat si doreste sa il vanda. Aparatul functioneaza folosind terapia pe baza de pietre de jad fiind atestat mai ales in bolile coloanei vertrebrale si sistemului digestiv, dar si cu efecte de vindecare si in alte boli. Totodata, aparatul poate fi folosit pentru masaje cu efecte terapeutice. Cei interesati il pot suna pe tatal meu la nr.: 0723.067.644.
    Inteleg ca tatal tau si intraga familie s-a vindecat (bolile descrise sunt comune in randul populatiei) si acum doriti, ca niste buni crestini, sa se vindece si "aproapele"?
    Din bube, mucegaiuri și noroi / Iscat-am frumuseți și prețuri noi. T.Arghezi

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •