Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: sport – de cate ori pe saptamana?

mirela_d este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iunie 2012
    Posturi
    2

Implicit sport – de cate ori pe saptamana?

Buna! Au tot fost campanii care spuneau sa nu mancam multa sare, zahar, grasimi, sa facem sport. Buuun. Am inteles, am schimbat modul de a gati. Cand vin de la serviciu merg doua statii pe jos. Nu este problema la mine, ci la fata mea care acum este in vacanta si vreau sa ma asigur ca nu sta cu ochii pe calculator non-stop. Nu prea vorbim noi deschis si nu vreau sa par un parinte bagacios, mai ales ca viata de adolescent e destul de complicata, dar nici s-o pun sa alerge in jurul blocului de 3 ori nu merge. In timpul scolii are orele de sport, toate bune si frumoase, dar in vacanta, ce fac?

amalia este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iunie 2012
    Posturi
    2

Implicit Raspuns sport – de cate ori pe saptamana?

) Ai dreptate, eu as pune-o sa frece podelele, sa alerge in jurul blocului de 5 ori, daca e cazul Glumeam, doar ca ai un mod haios de-a vorbi. Si eu am o fata, a trecut a 9-a acum, numai oje, farduri, moda si Facebook are in minte. Anul trecut i-am propus s-o inscriu intr-o tabara si a acceptat. Anul asta m-a rugat ea s-o trimit iar. Si o s-o fac. Intreab-o daca vrea sa mearga in tabara, vezi cum reactioneaza. Si eu, cand eram mica, mergeam. In Tabara de Tenis fac diferite sporturi (deci nu doar tenis, asta mi-a placut: inot, se plimba cu bicicletele, ma rog, mai multe) si sunt grupati pe varste. Daca te intereseaza, le poti da un mail la da@tabaradetenis .ro Ai zis si ca nu prea vorbiti deschis – nu stiu cat de bine este, incearca sa te apropii de ea.

Subiecte Similare

1. Acupunctura - cate ceva despre...
    De lovelife in forum Medicina naturista
    Replici: 2
    Ultimul post: 14 sep 2006, 19:08

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •