Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: salut

alex8k este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    decembrie 2011
    Posturi
    2

Wink salut

salut sunt alex si as vrea sa ma ajutati sau sa imi spuneti ceva.
    sunt chiar foarte pasionat de stiinta de stiinta spatiala in general si de chestiile astea cu dedublarea , viata anterioara, imi spuneti va rog cum as putea in primul rand sa ma dedublez asa fara riscuri, lejer...
    si in al doilea rand as vrea sa stiu cine am fost in viata anterioara sau ce, si vreau sa stiu tot ce am facut in viata anterioara.
    Multumesc.

alex8k este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    decembrie 2011
    Posturi
    2

Implicit Raspuns salut

si inca ceva, as vrea sa stiu daca se poate sa stiu si in viitor cum va fi asa macar un an in fata sau stiu eu ...multumesc

Eugen este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    noiembrie 2011
    Posturi
    20

Implicit Raspuns salut

Este un lucru bun ,sunt intrebari normale pe care ti le pui. De fapt tu vrei sa ti se deschida ochiul celest si sa vezi in alte dimensiuni sa ai diferite capacitati paranormale...etc Este normal si asta pentru ca multi dintre noi avem capacitati paranormale dar fiind faptul ca memoria nea fost stearsa atunci cand neam incarnat pe pamant si capacitatile au fost blocate.Noi to-ti neam incarnat pe pamant deorece este perioada de sfarsit , rectificarea cosmosului si am venit sa ajutam (insa noi suntem fiinte de nivel mai inalt decat cele care au locuit aici pe pamant). Fiind faptul ca eu am interceptat acest mesaj este posibil sa ai o relatie predestinata ..Asadar doar prin cultivare vei putea afla raspunsul la intrebari ,sa sti cine esti si sa vezi adevarurile cosmosului .. Daca ti se prezice viata acum ,cum vei mai putea cultiva ,fiintele de nivel inalt cum vor mai sti daca vrei sa fi bun sau rau?

Ma bucur ca ai scris acest mesaj si sa creat acest portal(de fapt cred ca a venit timpul) . Este timpul sa faci alegerea ....Te pot indruma mai departe. Citeste asta Marea Lege ,apoi vei sti ...Cauta in Google cartea Zhuan Falun , apoi citeste ultima conferinta a Maestrului.

corinuta este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iunie 2011
    Posturi
    27

Implicit Raspuns salut

Nu este o prostie ca se bate moneda pe gasirea - aflarea unei persoane care sa-ti fie maestru!
    Orice inceput este greu si periculos... indiferent in ce domeniu!
    Cauta-ti un maestru alex8k si apoi incepe-ti drumul!
    Nu vreau sa para ca te cert sau ca sunt prea imperativa... dar astfel de lucruri nu se pot invata de unul singur... risti sa-ti faci mult rau..

Doamne ajuta!

Camelia Avatar
    Camelia este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    noiembrie 2006
    Posturi
    2.432

Implicit Raspuns salut

hehe, esti foarte simpatic. viata anterioara este o chestie pe care o poti afla prin calcule complicate, facute de unii si de altii care le cunosc, prin studii astrologice facute tot asa, de cei priceputi, sau prin regresii, masuratori cu ansa.
    as vrea s astii ca exista o cale mult mai simpla. observa-ti cu atentie viata, observa atractiile si respingerile tale. afla unde esti talentat. si mai ales adu/ti aminte de ceea ce iti placea sa faci in copilarie, cum iti placea sa te joci.
    nu este nimic intamplator, daca vei medita putin , asupra acestor aspecte, vei vedea ca astfel vei afla care au fost cele mai semnificative vieti anterioare ale tale. totul e sa fii foarte sincer si sa nu te grabesti.

eu de ex, imi decoram camera in adolescenta fara sa stiu nimic despre arta japoneza si prioncipiile ei. tarziu am inteles ca princiile mele erau de fapt chestii vechi si stravechi, folosite de maestrii orientali in decorare si orientarea energiilor pozitive. si asa, in timp, mi-am dat seama de multe alte vieti din care mi-au ramas amprente informationale inca si azi.

despre dedublare ce sa spun, eu nu am considerat-o necesara, dar am intilnit doar 2 persoane in decursul vietii care au practicat/o. una involuntar, din necesitatea de a sti ce ii face bebelusul in timp c era la facutate, iar alta practica arte martiale. cam asta e tot ce pot sa iti spun. prima, pt ca nu stia sa gestioneze situatia avea un consum energetic urias, asa ca a renuntat,
    in princiiu, sunt de parere ca astfel de potente apar in viata unui om in functie de necesitate. daca nu e necesar, poti sa te taantesti cu fundul de pamant cat vrei, ca nu ai acces.
    dar daca iti doresti, sigur undeva vei gasi raspunsurile ia/o usor usor si fii perseverent in cautarea izvoarelor. si... atentie la m mmistificari si cei ce le propaga. multi STIU.)
    "Capul plecat sabia nu-l taie, dar nici soarele nu-l vede!" - proverb romanesc

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Ilia Avatar
    Ilia este offline Utilizator Copacel roditor
    Data inscrierii
    noiembrie 2007
    Posturi
    609

Implicit Raspuns salut

Citat Citat din Eugen Vezi post
    De fapt tu vrei sa ti se deschida ochiul celest si sa vezi in alte dimensiuni sa ai diferite capacitati paranormale...etc
    --------------------------------------------------------
    Fiind faptul ca eu am interceptat acest mesaj este posibil sa ai o relatie predestinata ..
    Poti face un exercitiu? Arata-i Maestrului mesajul postat de tine, intreg desigur si spune-mi si mie, ti-a dat o palma dupa ceafa sau te-a pupat? Multumesc!
    Din bube, mucegaiuri și noroi / Iscat-am frumuseți și prețuri noi. T.Arghezi

Ilia Avatar
    Ilia este offline Utilizator Copacel roditor
    Data inscrierii
    noiembrie 2007
    Posturi
    609

Implicit Raspuns salut

Citat Citat din alex8k Vezi post
    salut sunt alex si as vrea sa ma ajutati sau sa imi spuneti ceva.
    sunt chiar foarte pasionat de stiinta de stiinta spatiala in general si de chestiile astea cu dedublarea , viata anterioara, imi spuneti va rog cum as putea in primul rand sa ma dedublez asa fara riscuri, lejer...
    si in al doilea rand as vrea sa stiu cine am fost in viata anterioara sau ce, si vreau sa stiu tot ce am facut in viata anterioara.
    Multumesc.

iti spun io cum: te lipesti de canapea, intr-un semilothus, daca nu poti lothus, ridici fruntea spre tavan, deschizi gura, limba in cerul gurii, respiri numai pe nas, ochii largi ca de uimire, daca ti se usuca poti sa-i inchizi si astepti, astepti, astepti, ------ nu gandesti nimic, pffffff.... daca a venit gandul, tb s-o iei de la capat, te poti ajuta de o muzica clasica, necesitatile fiziologice le faci pe fuga, insa pe-ndelete, doar astepti, astepti, astepti ........ este simplu si fara riscuri, lejer...... si-mi pare ca-ti poti permite. Bafta si scuze pentru contradictii!
    Din bube, mucegaiuri și noroi / Iscat-am frumuseți și prețuri noi. T.Arghezi

Subiecte Similare

1. Salut !
    De bloodking in forum Sa ne cunoastem mai bine
    Replici: 3
    Ultimul post: 13 iul 2010, 13:34

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •