Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Alunita in forma de romb

selena_jolie este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    august 2011
    Posturi
    2

Implicit Alunita in forma de romb

Salutari tuturor
    Nu stiu daca se incadreaza intrebarea mea pe acest forum si mai ales daca voi primi vreun raspuns,dar as vrea totusi sa stiu.Am pe talpa piciorului drept o alunita mare,cam cat unghia de la un deget sa zicem,in forma perfecta de romb sau diamant cum vreti sa-i spuneti.Vreau sa stiu si eu daca are vreo semnificatie mai aparte,sau e doar o intamplare forma aceasta?
    Va multumesc

lovelife este offline Moderator De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    2.040

Implicit Raspuns Alunita in forma de romb

Nu am idee sa existe vreo semnificatie
    Un site
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    si un
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    pentru mamici unde se dezbat subiecte despre sarcina, nastere precum si crestere si educarea copiilor.

Claudiu Avatar
    Claudiu este offline Servus Domini Bobocel
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    297

Implicit Raspuns Alunita in forma de romb

Sincer nu cred ca are vreo importanta din punct de vedere spiritual o alunita, oricat de perfecta ar fi forma geometrica pe care o are. Daca ar exista vreo motivatie oarecare in spatele acestui semn ar fi cam dificil de aflat dar totusi revin la prima afirmatie: din punct de vedere spiritual nu cred sa aiba importanta.
    Dumnezeu este Iubire!

selena_jolie este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    august 2011
    Posturi
    2

Smile Raspuns Alunita in forma de romb

Ok
    Multumesc

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente