Titlul mesajului :
IN VEDEREA UNEI MULT-SPERATE ANGAJARI.
Buna ziua tuturor. Ma numesc Suciu Mihai-Emil, am 27 de ani si sunt in anul III la Universitatea Titu Maiorescu sectia Psihologie ID. Am ramas fara serviciu in decembrie 2010 pentru ca la Call Center Raiffeisen Asigurari unde lucram s-au restructurat posturile si doresc angajare permanenta, pe timp indelungat intr-un post potrivit aptitudinilor mele, un post in care sa am linistea si pacea de care am nevoie pentru ca sa stiu ca nu se vor restructura posturi si ca nu voi ramane iar pe drumuri. Sunt o persoana sincera, serioasa si corecta. Sunt un spirit amical,inventiv si original, cu imaginatie creatoare in sensul pozitiv. Am fost crescut de parinti in spiritul dreptatii si al onoarei, tatal meu decedat la aceasta ora, Suciu Laurentiu-Mihai, fiind nepotul direct al monseniorului episcop greco-catolic Ioan Suciu. CV-ul meu poate fi studiat de dumneavoastra, cei care doriti sa imi dati o mana de ajutor ca sa obtin un loc de munca stabil pentru a-mi putea intretine familia. E suficient sa imi scrieti pe acest forum daca si cine este de acord pentru o intrevedere-interviu la care sa aduc si CV-ul si astfel voi scrie si numarul de telefon. Doresc maxima seriozitate in acelasi mod in care si eu o ofer. In scurta mea existenta nu am prea multa experienta de viata si de munca, dar am suficienta motivatie pentru a munci cu devotament si gratitudine in primul rand pentru Dumnezeu si apoi pentru toti cei care imi vor binele. Va multumesc pentru amabilitate si astept cu multa speranta si incredere propunerile dumneavoastra.
Cu deosebita stima si consideratie,
Mihai-Emil Suciu