Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: putin ajutor!

catalina daniela este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    aprilie 2011
    Posturi
    1

Implicit putin ajutor!

referrelative="t" o:spt="75" coordsize="21600,21600"> Ma numesc catalina daniela,nascuta pe 13 martie 1988 in calarasi ora 12.05. ma intereseaza viata senrimentala daca ma voi casatori vreodata ca imi merge mai rau decat prost. multumesc. si daca stiti sa interpretati mai multe va-s fi recunoscatoare.

oinaldecs este offline Utilizator Bobocel
    Data inscrierii
    august 2009
    Posturi
    265

Implicit Re: putin ajutor!

Citat Citat din catalina daniela Vezi post
    referrelative="t" o:spt="75" coordsize="21600,21600"> Ma numesc catalina daniela,nascuta pe 13 martie 1988 in calarasi ora 12.05. ma intereseaza viata senrimentala daca ma voi casatori vreodata ca imi merge mai rau decat prost. multumesc. si daca stiti sa interpretati mai multe va-s fi recunoscatoare.
    Draga Daniela,
    Nu lasa pe nimeni sa-ti spuna ce e bine si ce e rau. Daca esti crestina du-te la biserica si roaga-te sa intelegi. Personal mi s-a spus acu multi ani ca am cununiile legate si poate ca a fost adevarat nu stiu... De curand m-am casatorit si toate sunt bune. Iti doresc numai bine si imi permit sa-ti pun ca la mine factorul declansator al depasirii situatiei fost afirmatia: "Seninatatea este o forma a virtutii mai tare decat destinul." din cartea Yi King. Iti ofer cu drag acesta afirmatie sa iti rasune in minte si in inima atunci cand ai nevoie de ea. Tu si numai tu te poti ridica impotriva a toti si a toate si poti castiga. Fiecare om are dreptul divin la fericire. Doamne Ajuta!

Subiecte Similare

1. Fenomene normale mai putin cunoscute. Ipoteze.
    De Ion Furtuna in forum Paranormal
    Replici: 50
    Ultimul post: 01 oct 2011, 10:31
  2. Putin ajutar va rog
    De DToyz in forum Paranormal
    Replici: 26
    Ultimul post: 23 mai 2011, 18:37
  3. Telefoane mobile nocive sau mai putin nocive
    De cristicarstea in forum Discutii libere
    Replici: 34
    Ultimul post: 26 iul 2010, 10:31
  4. putin ajutor..
    De radoslavrobert in forum Discutii libere
    Replici: 1
    Ultimul post: 29 oct 2009, 05:55
  5. Mai mult Paranormal, mai putin extraterestri!!!
    De Stratov in forum Paranormal
    Replici: 17
    Ultimul post: 24 nov 2008, 11:14

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •