Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Salut !

bloodking este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iulie 2010
    Posturi
    4

Implicit Salut !

Ma numesc Catalin ,15 ani , sunt din bucuresti , am intrat pe acest site pentru a cunoaste/intalni persoane ce sunt cu spiritualitatea .Am avut intamplari paranormale destul de multe , acum practic reiki , momentan am gradul de initiat.Nu stiu daca am voie sa fac asta dar...acesta este blogul meu http://catalin-bloodking.blogspot.com/ veti afla mai multe despre mine din el.

Va doresc o zi plina de impliniri !

Guguam este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    februarie 2010
    Posturi
    98

Implicit Re: Salut !

Citat Citat din bloodking Vezi post
    Ma numesc Catalin ,15 ani , sunt din bucuresti , am intrat pe acest site pentru a cunoaste/intalni persoane ce sunt cu spiritualitatea .Am avut intamplari paranormale destul de multe , acum practic reiki , momentan am gradul de initiat.Nu stiu daca am voie sa fac asta dar...acesta este blogul meu http://catalin-bloodking.blogspot.com/ veti afla mai multe despre mine din el.

Va doresc o zi plina de impliniri !
    Buna
    Paranormalu (fenomenele in sine) nu are legatura cu terapia prin lumina(REIKI). Ai virsta adolecentei virsta de desavirsire a EULUI. Multe cunostinte acumulate iti vor fi de folos asa ca paranormalu poate deveni ceva cotidian cu multe semne de intrebare. Singur le vei intrepreta si le vei gasi o logica poate una abstracta. Succes.
    Intuneric e acolo unde nu am calatorit cu MINTEA, GINDU sau SUFLETU.

bloodking este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iulie 2010
    Posturi
    4

Nu am spus ca au legatura.Va multumesc.

Amdo este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iunie 2010
    Posturi
    34

He, he.. nu-i rau topicul. Poat epunem si ceva poze.
    Eu sunt un nene de prin Bucuresti, am 42 de ani (pana-n octombrie, cand ma razgandesc si o sa am 43), facui ceva cursuri de inforenergetica si ma bucur sa va cunosc.

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •