Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 31 la 34 din 34

Subiect: Tratamentul cu apa

Ion Furtuna este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    2.823

Implicit Re: Tratamentul cu apa

Citat Citat din Laura-Eli Vezi post
    Am vazut pe forum un subiect deschis de dumneavoastra despre cursurile care se tin in Cta in acest weekend , dar nu am vazut numele lectorilor sau terapeutilor care vor tine cursul si nici pe site-ul cristera nu sunt trecuti(ori nu m-am uitat eu cu atentie).Imi puteti spune, sau daca puteti posta pe forum mai multe informatii?Stiu ca pentru acest weekend ar fi tarziu dar macar ptr. viitor sa puneti mai multe detalii.
    Cursurile de radiestezie si inforenergetica organizate de Fundatia de Inforenergetica "Sfantul Apostol Andrei" sunt predate de lectori ai Fundatiei, confirmati anual. Dat fiind interesul exprimat pe forum pentru aceste cursuri am incercat sa aflu informatii pentru cursurile de inceput si sa le postez.
    Cum fiecare filiala are anumite conditii specifice de organizare a cursurilor cel mai eficient este contactul pe plan local pentru a afla informatiile de interes.

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

istoricul este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2009
    Posturi
    4

Si eu fac tratament cu apa dar o energizez si mai o incarc cu un algoritm secific .

Ion Furtuna este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    2.823

Citat Citat din istoricul Vezi post
    Si eu fac tratament cu apa dar o energizez si mai o incarc cu un algoritm secific .
    Care varianta?
    Care sunt efectele?
    Dumneavoastra folositi cunoasterea capatata la cursurile de inforenergetica, ceea ce este minunat. Dat fiindca forumul este unul deschis oricui, util ar fi daca ati impartasi informatii care sa raspunda la intrebari ca cele de mai sus. Numai o informatie lapidara nu ajuta discutia foarte mult. Sau cel putin asa se vede de la mine.

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Camelia Avatar
    Camelia este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    noiembrie 2006
    Posturi
    2.432

Timpul corect pentru a bea apa va imbunatati eficacitatea ei pentru corpul uman.

- Doua pahare de apa imediat dupa trezire, ajuta la activarea organelor interne.

- Un pahar de apa - 30 de minute inainte de o masa ajuta digestia.

- Un pahar de apa inainte de a face baie. Ajuta la scaderea tensiunii sanguine.

- Un pahar de apa inainte de culcare. Ajuta la evitarea unui atac cerebral sau de cord.
    "Capul plecat sabia nu-l taie, dar nici soarele nu-l vede!" - proverb romanesc

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Subiecte Similare

1. Replici: 0
    Ultimul post: 24 iun 2008, 15:00
  2. noutati in tratamentul bolilor de nas gat si urechi
    De ottto in forum BURSA: Vanzari, cumparari, promotii, reclame
    Replici: 0
    Ultimul post: 23 nov 2006, 13:09

Etichete pentru acest subiect

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici