Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: Colaborare

adipop este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    ianuarie 2010
    Posturi
    1

Implicit Colaborare

Cu siguranta ca Romanii isi doresc sa aibe un trai normal, un trai decent, un trai Frumos. Mi-ar face placere sa-i cunosc pe toti aceia corora le pasa…, astfel incat, cu o imensa bunavointa din partea tuturor sa cautam solutii logice, fiabile, pe care le vom cizela si le vom sintetiza, pe care le vom pune pas cu pas in planul fizic, pentru Reconstructia Morala si Economica a Romaniei.

Va propun sa va dau adresa unui forum Romanesc unde sa ne strangem cu totii, pentru a puncta ceva concret si pentru a actiona, astfel incat Neamul nostru sa iasa in scurt Timp din aceasta cadere libera….

Noi, cei din Craiova, am reinceput o astfel de actiune de acum 7 luni si suntem convinsi ca in Timp, toata Natia Romana se va polariza in jurul Adevarului, a Muncii Cinstite si a Bunului Simt. Numai astfel de concepte promovam noi de 14-15 ani in randul miilor, zecilor de mii de Tineri Romani cu care am discutat. Cu o parte dintre ei lucram acum…..

Zile pline,

ing.Adrian Pop

adipop@popservice.ro

ID - zalmoxa_adipop

lovelife este offline Moderator De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    2.040

Implicit Re: Colaborare

Si de ce ar trebui sa mutam activitatea acestui forum la tine pe forum, discutiile se pot purta foarte bine si aici.
    Un site
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    si un
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    pentru mamici unde se dezbat subiecte despre sarcina, nastere precum si crestere si educarea copiilor.

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •