Rezultate de la 1 la 14 din 14

Subiect: Astrograma arata daca voi avea un copil?

arual este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2009
    Posturi
    7

Implicit Astrograma arata daca voi avea un copil?

Datele mele:24.07.1969,coordonate21.44est-46.8nord,ora09:30aprox

Laszlo.Fulop este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2009
    Posturi
    7

Implicit Re: Astrograma arata daca voi avea un copil?

Draga prietena,
    astrograma ta arata ca nu exista nici un fel de probleme in ceea ce priveste nasterea unui copil. Casa a V-a, cea responsabila cu copiii, nu contine nici o planeta deci nu induce probleme. Luna, planeta responsabila cu nasterile, este bine sustinuta energetic de catre Neptun, Pluton si Nodurile Lunare. Exista un singur semn de intrebare, si acela secundar: poate consideri ca dragostea fizica nu este un act suficient de crestinesc si de aceea o tratezi cu o oarecare inhibitie; sau acest subiect este unul de tip "Dr. Jekyll and Mr. Hide" pentru tine (te consideri "altcineva" daca gusti din fructul presupus oprit). Este recomandabil sa te porti cu naturalete fiindca Bunul Dumnezeu este prezent in actul sexual din interiorul unei casatorii.
    Numai bine, Fulop Laszlo

daya este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2010
    Posturi
    1

buna sunt noua pe aici si as vrea si eu daca se poate sa_mi zica cineva daca pot avea si eu un copil sunt nascuta pe 20 11 1986 iar sotu pe 18 06 1985 va multumesc si astept raspuns

AES
    AES este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    noiembrie 2010
    Posturi
    1

Buna ziua!
    Tocmai m-am inscris pe acest forum.
    As dori sa stiu daca din astrograma mea reiese daca voi avea un copil in viitorul apropiat. Sunt nascuta pe 09.07.1984 la ora 15:50, in Bucuresti.
    Sper din tot sufletul ca imi poate raspunde cineva!
    Va multumesc!

clara77 este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    ianuarie 2010
    Posturi
    37

copil in 2011?

26.08. 1977 ,ora 21-21.30 Iasi

roxanitza este offline I.E. Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2008
    Posturi
    15

Imi puteti spune si mie daca voi mai avea un copil? Eu sunt nascuta pe 8 mai 1979 la 1:30 noaptea. Sunt curioasa pentru ca mi-a citit cineva in palma si mi-a zis ca voi mai avea un baiat. Multumesc!
    ...toti se nasc spre a muri
    Si mor spre a se naste.
    (Luceafarul)

sserbanro este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    ianuarie 2011
    Posturi
    48

Citat Citat din roxanitza Vezi post
    Imi puteti spune si mie daca voi mai avea un copil? Eu sunt nascuta pe 8 mai 1979 la 1:30 noaptea. Sunt curioasa pentru ca mi-a citit cineva in palma si mi-a zis ca voi mai avea un baiat. Multumesc!
    Mă surprinde foarte tare faptul că pe un forum de inforenergetică, o întrebare la care IE poate da răspuns, ba chiar răspunsuri foarte nuanțate, rămâne fără răspuns...
    Dacă vrei un răspuns, vino pe situl meu și solicită o consultație radiestezică. Există acolo un ghid în care vei găsi informațiile importante privitoare la ceea ce ofer, condiții, etc.
    Adresa este cea din semnătura mea, situl fiind "Radiestezie și Succes!"
    Este iarăși surprinzător faptul că inforenergeticienii se tem să ofere astfel de răspunsuri. Să spunem că greșesc. Așa, și?
    E primul pas către mai bine!
    Ca inforenergetician, ai instrumentele de măsură necesare să verifici cât, cum și de ce ai greșit.
    Sau... poate ne e frică de Adevăr?
    Eu am reușit să îmi înving această frică și am câștigat enorm!
    Învăț zilnic, mult mai mult decât în anii precedenți. Și asta doar pentru că am curajul să accept că pot greși, adică, să accept de pildă că trebuie să repet măsurătorile, sau poate să mă pregătesc mai mult pentru o investigație pe un anume subiect, sau, sau...

Didina este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2010
    Posturi
    870

Citat Citat din sserbanro Vezi post
    Dacă vrei un răspuns, vino pe situl meu și solicită o consultație (...)
    Si pe mine "ma surprinde" ca nu v-ati gandit si ca altii pot avea acelasi impuls ca si dv: in loc sa-i raspunda in public, sa doreasca sa-i raspunda (sau s-o fi facut deja) in privat... De ce nu ne "surprindeti" raspunzand aici, pe acest forum, in direct sau in privat, caci aici a fost ceruta consultatia! (va asigur ca, astfel, beneficiara ar fi intrat singura pe siturile indicate).
    Cu Adevarul si cu Dreptatea, tot inainte!
    Un site despre

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

sserbanro este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    ianuarie 2011
    Posturi
    48

Citat Citat din Didina Vezi post
    Si pe mine "ma surprinde" ca nu v-ati gandit si ca altii pot avea acelasi impuls ca si dv: in loc sa-i raspunda in public,
    Răspunsurile mele sunt publice. Dacă ai fi vizitat situl în cauză ai fi văzut că gratuitatea consultațiilor este condiționată de deschiderea către public.
    Citat Citat din Didina Vezi post
    De ce nu ne "surprindeti" raspunzand aici, pe acest forum, in direct sau in privat, caci aici a fost ceruta consultatia! (va asigur ca, astfel, beneficiara ar fi intrat singura pe siturile indicate).
    Foarte simplu: Acest topic este pe astrologie.
    Și încă un motiv: Am lezat deja multe orgolii pe aici.
    Dovadă? Citări trunchiate, interpretări tendențioase... Cunosc toate acestea. De ce să mergem mai departe?
    Văd că multora le place. Prefer să fac altceva.
    Pe de altă parte, eu am făcut o ofertă. Cel interesat, va apela, dacă are nevoie.
    Și de ce aș "surprinde"?
    Stau în lumină, semnez ce scriu, îmi asum răspunderea a ceea ce fac, spre deosebire de mulți alții care se ascund în dosul nickurilor sau ID-urilor.
    Cât privește nickul meu de aici, "sserbanro", cine vrea să știe al cui e, să tasteze în Google și află.
    Aș fi încântat să aflu măcar despre 10% din cei de aici, cât poate afla oricine despre mine, în acest fel.
    Asta, ca să clarificăm problema ascunsului pe după ID și surprinsului.
    Namaste!

Didina este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2010
    Posturi
    870

Citat Citat din sserbanro Vezi post
    Am lezat deja multe orgolii pe aici.
    Ei, domnul Serban! Poate ca era o forma de a va spune ca atat timp cat aveti pretentii de la altii, si altii pot avea pretentii de la dv!
    Cu Adevarul si cu Dreptatea, tot inainte!
    Un site despre

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

roxanitza este offline I.E. Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2008
    Posturi
    15

Domnule Serban, multumesc pentru oferta! Deocamdata astept un raspuns aici, daca doreste cineva sa mi-l dea.
    ...toti se nasc spre a muri
    Si mor spre a se naste.
    (Luceafarul)

veverita este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iulie 2009
    Posturi
    8

As dori sa stiu ce spune astrograma mea ,eu sunt nascuta pe 01 mai 1976 in Onesti ora 10 dimineata. Vamultumesc pentru raspuns

ADANPM este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2011
    Posturi
    2

Question Raspuns Astrograma arata daca voi avea un copil?

Eu am aceeasi problema. sunt casatorita de 6 ani si cu toate analizele facute si refacute de 4-5 ori (au iesit mereu bine si la mine si la sot), cu 3 insamantari artificiale-(inca nu am facut vitro) copilul intarzie sa apara si trec de la agonie la extaz in fiecare zi: cand ma consolez ca poate asa ne este dat sa nu avem copii, cand ma apuca plansul...
    poate ma puteti ajuta sa imi spuneti daca apare ceva in neregula in astrograma. acum mai nou si profesional imi merge mai rau...asa ca orice sfat pe astrograma ar fi binevenit. va multumesc
    eu : 1 sep 1978 Craiova ora 01.10(noaptea) , sotul 13 sep 1969 Pitesti (in jurul orei 10-10.30 dimineata).

obsidian107 este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    decembrie 2012
    Posturi
    2

Implicit Raspuns Astrograma arata daca voi avea un copil?

unde este aspectata problema asta cu copii in astrograma?

Subiecte Similare

1. Din astrograma rezulta ca voi avea un copil?
    De arual in forum Astrologie
    Replici: 10
    Ultimul post: 01 nov 2009, 23:31
  2. ajutor astrograma
    De maran in forum Astrologie
    Replici: 1
    Ultimul post: 31 oct 2009, 01:40
  3. Am stiut ca voi avea un accident
    De Tudor in forum Paranormal
    Replici: 0
    Ultimul post: 16 aug 2009, 01:26
  4. Discutie si...pareri.Daca aveti..
    De cris in forum Crestinismul
    Replici: 8
    Ultimul post: 10 aug 2007, 18:29
  5. Controlul mintii - daca mai existau dubii ...
    De Adriana Popa in forum Discutii libere
    Replici: 4
    Ultimul post: 29 apr 2007, 19:22

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile
  •