Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 15 din 20

Subiect: Intrebare

cris este offline Utilizator De'al casei
    Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Implicit Intrebare

Am si eu o curiozitate: la mine conform datelor de nastere,TOATE planetele sint peregrine,n-au nici demnitati,nici detrimente.Are cineva idee ce-nseamna?

valiprofi Avatar
    valiprofi este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    noiembrie 2006
    Posturi
    88

Implicit intrebare

stie cineva in ce zodie sunt,eventual cu ascendent?
    m-am nascut pe 20 martie 1968 in Tecuci,ora 9 a.m. Se pare ca sunt la limita Pestilor,nu ca m-as regasi in car. lor.
    Cred ca as putea fi mai degraba berbec.

lovelife este offline Moderator De'al casei
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    2.040

Implicit

stie cineva in ce zodie sunt,eventual cu ascendent?
    m-am nascut pe 20 martie 1968 in Tecuci,ora 9 a.m. Se pare ca sunt la limita Pestilor,nu ca m-as regasi in car. lor.
    Cred ca as putea fi mai degraba berbec.
    Soarele Pesti 29grade45' Deci esti la sfarsit de peste
    Ascendent in Gemeni 5grade17' ,
    Luna Sagetator
    Soarele in casa 11
    Luna in casa 7

doar cateva informatii pe scurt
    Un site
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    si un
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.
    pentru mamici unde se dezbat subiecte despre sarcina, nastere precum si crestere si educarea copiilor.

valiprofi Avatar
    Data inscrierii
    noiembrie 2006
    Posturi
    88

Implicit

multzumesc.
    ieri imi spunea cineva ca ascendentul e taur nu gemeni-probabil trebuie sa o intreb pe mama ora nasterii inca o data.
    Mi-ar place sa pot avea acces la cursuri dar de cativa ani locuiesc in Tecuci si aici nu sunt ocazii din astea.La Tg. Mures unde am fost inainte era lumea mai interesata,se studia Reiki si tot soiul de cursuri dar am plecat caci pb.ungurilor devenise o sperietoare si pt. noi.Acolo lumea e elevata dar toti care sunt de prin alte locuri pleaca-ne spuneau vinituri...scuze,sunt logoreica,deformatie profesionala.

Santamia este offline I.E. Bobocel
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    362

Implicit

Poate la anul daca sunt doritori o sa se organizeze cursuri de inforenergetica si in Tecuci, si daca mai gasesti doritori putem gasi unlector f bun sa faca astrologie si in Tecuci. Precum si alte cursuri
    Asa ca daca mai stii doritori te putem ajuta pentru diverse cursuri in domeniul spiritualitatii

- Salon de masaj si Scoala de masaj

valiprofi Avatar
    Data inscrierii
    noiembrie 2006
    Posturi
    88

Implicit

Multumesc.
    Cred ca ar avea succes cursuri adresate medicilor ,terapii complementare.Cine stie,poate si astrologie.
    Cunosc medici ce fac cursuri de acest tip.
    Da,as putea gasi chiar eu cativa profi si medici.

Santamia este offline I.E. Bobocel
    Data inscrierii
    iulie 2006
    Posturi
    362

Implicit

te sprijinim in orice doresti sa faci acolo bun

- Salon de masaj si Scoala de masaj

Larisa este offline I.E. Bobocel
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    230

Implicit

mai, da cum ramane cu planetele peregrine, ca sunt si eu curioasa. nu a mai aflat nimeni nimic?

Adrian Pop este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    ianuarie 2007
    Posturi
    1

Implicit raspuns

http://nicolici.ro/articole/astro13.htm

Larisa, urmeaza linkul asta, si la inceputul articolului, Nicolici vorbeste despre aceste planete ...

Toate cele bune,

Adrian

krmen Avatar
    krmen este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    martie 2008
    Posturi
    13

Implicit Re: Intrebare

planete peregrine...ai nevoie de mai mult efort decat altii pentru cele mai multe din scopuri...in vreme ce unii sunt ajutati de o demnitate a unei planete pentru a se face ascultati, iubiti, pt a castiga mai multi bani...tu vei munci mai mult meritele iti vor fi recunoscute mai greu, ...dar important ar fi sa stim si casele, zodiile...

irina_mediu este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    iulie 2007
    Posturi
    3

Sunt nascuta pe 03.04.1972 - ora 2.15 a.m. - la Husi, jud. Vaslui. Va rog respectuos sa-mi spuneti si mie cate ceva despre ce-mi prevad astrele in viata. Va multumesc!

Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

"planete peregrine...ai nevoie de mai mult efort decat altii pentru cele mai multe din scopuri...in vreme ce unii sunt ajutati de o demnitate a unei planete pentru a se face ascultati, iubiti, pt a castiga mai multi bani...tu vei munci mai mult meritele iti vor fi recunoscute mai greu, ...dar important ar fi sa stim si casele, zodiile..."

Multumesc,asa este si chiar tot ce am facut a fost cu efort mare.
    Dar din pdvd spiritual?
    Vasele cu apa nu mai sunt suficiente.
    Duceti-ne direct la izvor!

krmen Avatar
    Data inscrierii
    martie 2008
    Posturi
    13

din ce vad eu in harta ta e foarte posibil ca la un moment dat sa faci planuri legate de castigarea banilor, posibil sa faci asta si pentru altii...sa lucrezi poate in acest domeniu legat de cifre si bani...dar la tine acest castig se realizeaza greu in mod practic. la nivel de domiciliu te vad afectata...in preajma ta exista probabil cateva persoane , exista ceva frustrant in intimitatea sau domiciliul tau.
    ai o pozitie a lui venus care vobeste despre posibilitatea de a avea o voce deosebita...eu nu stiu daca e asa...in analizele mele nu am intalnit asta...persoanele repective aveau voci absolut normale, poate putin mai groase dar atat.
    exista un alt aspect care vorbeste despre frustrari la nivel de sentimente. aici poti indura lucruri care nu-ti plac foarte tare, te poti deasemenea iluziona la nivel de sentimente. daca ora pe care mi-ai dat-o este reala, te poti confrunta la drumuri lungi cu accidente (de asemenea posibilitate ca tatal tau sa fi suferit un atac, accident, etc). posibil ca mama ta, si se poate rasfrange aspectul si asupra ta sa fi suferit dinc auza unei persoane mai batrane sau din cauza unor violente.
    poti avea foarte mult noroc...dar acesta s-ar putea risipi precum a venit datorita unor gresite alegeri sau a actiunii unor elemente exterioare.
    se mai poate un lucru...exista aspectul care vorbeste despre accident la drum lung...acest aspect este legat de altul care vorbeste despre posibilitatea ca acest accident...chiar cauzat de tine...sa te fereasca de izolari dureroase.
    diferendele cu tatal si posibil accident pe corpul fizic apar posibile in destinul tau...destul de pregnant.
    exista un aspect care vorbeste despre o posibilitate de a te confrunta cu unele slabiciuni la organe genitale, deasemenea casa apare sub un pericol sau in casa exista violente...totusi daca e vorba despre pericol...casa poate fi refacuta cu ajutorul unei sume de bani neasteptate primite ca un fel de dar sau mostenire...nu ca salariu...
    am sa-ti spun acum pe scurt ce te poate astepta in acest an.
    posibila slaba sanatate, pericol la drum lung, datorita acestui pericol vei avea de a face cu documente semnate sau magistrati sau medici.
    vei avea tendinta de a cheltui bani dar exista un aspect care vorbeste despre refacere financiara dupa orice fel de prabusire...mica sau mare.
    nu e un an foarte bun pentru copii, daca vrei sa ramai insarcinata va trebui sa faci multe eforturi si probabil tratamente exista un pericol de avort. de asemenea posibila ruptura sentimentala.

krmen Avatar
    Data inscrierii
    martie 2008
    Posturi
    13

dpdv spiritual orice efort duce la o reusita...asa ca posibil ca intr-o viata viitoare dat fiind ca ti-ai invatat lectiile...planetele sa te rasplateasca cu pozitia lor in demnitate ceea ce inseamna ca iti va fi mai usor sa accezi acolo unde ti-ai propus...vei fi poate mai linistit si de ce nu ...mai fericit.
    se spune despre positiile grele din horoscoape ca sunt "oferite" celor care au o viata grea pentru ca sunt foarte evoluati si acum au de invatat o noua lectie grea si trebuie sa acceada la un nivel superior de evolutie...
    sper sa intelegi ...m-am chinuit sa-ti explic cat am putut de clar...daca nu am reusit...mea culpa

Data inscrierii
    septembrie 2006
    Posturi
    2.533

Interesant si multumesc.Vom vedea,ce sa zic.

Exista ceva frustrant in casa si anume ca nu reusim s-o terminam odata,ca de 4 ani tot construim.Violenta...nu pot sa spun ca exista,deci nu stiu sa interpretez acest lucru.

Cu vocea... nu stiu ce sa zic ,mi-ar fi placut sa cint dar n-am voce de cintat.Daca vrei te sun sa-mi auzi vocea.

Exista antecedente de violente in familie ,iar cu parintii mei nu tin legatura.
    Privind accidentele,mi s-a mai spus,pina acum n-am patit nimic,poate o sa rizi dar primesc avertismente cand exista pericolul de a face accident.
    In schimb am o retinere sa mai zbor cu avionul(azi trebuia sa fiu la Miami,dar am anulat).
    In materie de mostenire cam asa e.
    Copii nu mai am de gind sa fac.
    Si am tendinta de a cheltui bani,este adevarat.
    In rest...particip si eu la univers,nu stiu daca am sau nu o viata grea,depinde comparativ cu ce.Deocamdata consider ca am o viata frumoasa ,chiar daca serviciul este obositor.
    Iti multumesc frumos.
    Ps: si efortul a fost mai mult fizic ptr diverse realizari.
    Ultima editare de cris : 30 apr 2008 la 21:56
    Vasele cu apa nu mai sunt suficiente.
    Duceti-ne direct la izvor!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte Similare

1. INTREBARE DESPRE GRADELE ZODIACULUI
    De Luiza in forum Astrologie
    Replici: 7
    Ultimul post: 02 oct 2009, 20:08
  2. O intrebare pt ezoteristi
    De JOHN61 in forum Alte stiinte spirituale
    Replici: 7