Vezi rezultatele sondajului: atai apelat la terapia prin acupunctura pana acum? Ati apela pe viitor? Daca nu, care sunt motivele?

Votanti
10. Nu puteti vota in acest sondaj
  • am apelat la acupunctura ,am avut rezultate, o sa mai apelez

3 30,00%
  • am apelat si nu ma avut rezultate prin acupunctura

1 10,00%
  • nu apelez pentru ca ma tem de acele de acupunctura , de durere

2 20,00%
  • ma tem de specte legate de sterilizare

1 10,00%
  • acupunctura nu este eficienta

0 0%
  • este acupunctura eficienta dar nu in cazul ( patologiile ) mele

0 0%
  • as apela, am toata increderea

3 30,00%
  • as apela la acupunctura doar dupa ce epuizez alte metode, alopate sau naturiste

1 10,00%
  • altele..

1 10,00%
Sondaj cu optiuni multiple.
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 16 la 19 din 19

Subiect: de ce ati apela sau de ce nu ati apela(t) la terapia prin acupunctura?

mariana79 este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    noiembrie 2009
    Posturi
    3

Implicit Re: de ce ati apela sau de ce nu ati apela(t) la terapia prin acupunctura?

Multumesc,ca ati fost asa de prompt si mi-ati si raspuns.Nu ma asteptam.Offfffff,chiar sunt fericita,pt ca nu mai vorbesc singura despre subiectul asta.Vad ca anul asta amratat cursurile de Su Jok,dar nu au intrat zilele in sac.Vine anul urmator.Pina atunci studiez cartile profesorului Park Jae Woo.Multumesc inca o data.Daca am intrebari despre acest subiect,cred ca pot apela la dumneavoastra?Pentru ca mi-am propus sa nu scapati asa usor de mine.

Ion Furtuna este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    2.823

Implicit Re: de ce ati apela sau de ce nu ati apela(t) la terapia prin acupunctura?

Citat Citat din mariana79 Vezi post
    Multumesc,ca ati fost asa de prompt si mi-ati si raspuns.
    S-a intamplat.
    Offfffff,chiar sunt fericita,pt ca nu mai vorbesc singura despre subiectul asta.
    Daca la fericire oftati din greu, la celelalte ce mai faceti?
    Vad ca anul asta am ratat cursurile de Su Jok,dar nu au intrat zilele in sac.Vine anul urmator.
    Site-ul respectiv nu este actualizat chiar la zi. Luati, va rog frumos legatura cu dna Postolachi, ca sa aflati informatii actuale.
    Daca am intrebari despre acest subiect,cred ca pot apela la dumneavoastra?Pentru ca mi-am propus sa nu scapati asa usor de mine.
    In masura in care pot si stiu, cu foarte multa placere!
    Mai este pe forum si userul diasomie care este mult mai avansat ca mine in Su Jok. Probabil ca si altii dar nu s-au exprimat inca.
    Dumneavoastra postati, si veti obtine si raspunsuri.

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

mariana79 este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    noiembrie 2009
    Posturi
    3

Multumesc,pt atentie.
    Oftatul a fost de fapt de usurare,de eliberarea unui exces de aer in plamini.Si chiar de fericire,pt ca azi am avut o zi buna.Trebuie sa-mi vad tranzitele pe ziua de azi,pt ca se vede ca si planetele au fost de partea mea.
    Cu mult drag,mariana79

PS. La noapte puteti dormi linistit,pt ca ati facut o fapta buna azi.

diasomie Avatar
    diasomie este offline Utilizator Mugurel
    Data inscrierii
    mai 2007
    Posturi
    119

Dna Mariana , aveti si un mesaj personal in casuta de emailuri de pe forum.
    Nu priveste topicul de fata , chiar daca e legat de acupunctura sujok asa ca mi-am permis sa il fac personal.
    vand
    Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte Similare

1. Terapia prin post si rugaciune
    De Santamia in forum Medicina naturista
    Replici: 8
    Ultimul post: 13 ian 2012, 14:27
  2. Ce boli se pot trata prin acupunctura
    De ottto in forum Medicina naturista
    Replici: 14
    Ultimul post: 16 nov 2010, 22:27
  3. Controlul stresului (stres-management) prin acupunctura
    De ottto in forum Medicina naturista