Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: ajutor astrograma

maran este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    septembrie 2009
    Posturi
    1

Implicit ajutor astrograma

Buna ziua sunt noua pe acest forum si as vrea sa ma ajute cineva cu o interpretare.Sunt nascuta in cluj-napoca la data de 9 aprilie 1984 la ora 00:21 iar ultima zi de nastere am petrecut-o in cluj-napoca.As vrea sa stiu si la ce sa ma mai astept in anul 2009, pentru ca pana acum mi s-au intamplat numai lucruri urate pe plan profesional iar pe cel afectiv nu am pe nimeni de vreo 2 ani.Va multumesc inca de pe acum pentru raspuns.

Laszlo.Fulop este offline Utilizator Samanta
    Data inscrierii
    octombrie 2009
    Posturi
    7

Implicit Re: ajutor astrograma

Draga prietena,
    te invit sa depui niste eforturi pentru a scoate in evidenta calitatile de tip masculin. Stiu ca esti femeie si ca esti sensibila, dar trebuie sa lucrezi asupra ta sa regasesti echilibrul dintre masculin si feminin din personalitatea ta. Stiu ca nu e usor, dar trebuie sa fim constienti ca intamplarile neplacute sunt menite tocmai ca sa ne ajute sa constientizam partile noastre negative si cumva sa le depasim. Totul este regizat si coordonat din lumea spirituala, nu trebuie sa ne fie frica nici macar o clipa. Suntem testati daca suntem in stare sa raspundem pozitiv la un stimul neplacut, sa gasim SURSA in noi insine. Mergi la sport, iesi cu prietenii tai, fa ceva, dar fii mai hotarata In ceea ce priveste relatiile, Luna in casa a VII-a indica aproximativ acelasi lucru: indreapta-ti spatele, fii constienta ca in interiorul tau exista niste bogatii, distribuie-le, iar barbatii o sa vina la ele ca la miere. Trebuie sa lupti pentru drepturile tale. Sarcina ta pentru aceasta viata este sa devii o luptatoare. Soarele tau din Berbec iti ofera destula energie, iar tu trebuie sa-ti schimbi doar modul de a gandi. Cu AS Sagetator trebuie sa fii o femeie frumoasa. Uite, Saturn a pasit deja in semnul sau de exaltare (in Balanta), deci este de asteptat ca neplacerile din planul profesional sa mai dispara. Am impresia ca parcurgi niste ani in care te transformi, cam in stilul in care viermisorul devine un fluture superb. Curaj
    Numai bine, Fulop Laszlo

Subiecte Similare

1. un pic de ajutor..
    De hai_duc in forum Alte stiinte spirituale
    Replici: 10
    Ultimul post: 02 aug 2012, 22:06
  2. tot ajutor
    De catalina.alice in forum Astrologie
    Replici: 1
    Ultimul post: 31 oct 2009, 01:54
  3. Am nevoie de ajutor, va rog!
    De Toamna in forum Astrologie