Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Combinari, mutari etc.

Eolh este offline Experienta Mugurel
    Data inscrierii
    decembrie 2008
    Posturi
    195

Implicit Combinari, mutari etc.

Sper ca am deschis unde trebuie. Acuma.. sa ma scuzati ca ma bag in "treburile" voastre.. dar cat am apucat sa citesc pe forum.. am gasit multe subiecte foarte asemanatoare, daca nu identice.. si mesaje (intrebari) puse intamplator.

Exemplu:
    http://www.forum.santamia.ro/showthr...-2012-709.html
    de combinat cu
    http://www.forum.santamia.ro/showthr...tunci-328.html

Daca nu e cu suparare, mai vin cu completari.

Ion Furtuna este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    2.823

Implicit Re: Combinari, mutari etc.

Citat Citat din Eolh Vezi post
    Sper ca am deschis unde trebuie. Acuma.. sa ma scuzati ca ma bag in "treburile" voastre.. dar cat am apucat sa citesc pe forum.. am gasit multe subiecte foarte asemanatoare, daca nu identice.. si mesaje (intrebari) puse intamplator.

Daca nu e cu suparare, mai vin cu completari.
    Nu e cu suparare!
    Evident ca sunt foarte multe astfel de discutii paralele.
    Forumul este foarte mare iar cine are o "sclipire" nu prea mai are chef sa citeasca daca s-a mai scris sau nu despre subiect. De altfel cand sunt topicuri care se intind pe cateva pagini chiar ca este dificil. Si posteaza unde i se pare ca e mai potrivit.

Un forum este un loc de discutii, nu o carte sau un manual. Apar astfel de lucruri pe care le-ati semnalat. Chiar dumneavoastra, ati fi putut sa postati aspectul la "Cum sa facem acest forum mai bun", dar ati preferat sa deschideti o discutie noua.

Eu ma bucur sa aflu ca sunteti un membri care a citit mai mult pe forum decat prima pagina sau ultima postare.

Remedierea situatiei de care vorbiti este posibila dar este deosebit de laborioasa si mai ales consumatoare de timp.
    Pe forumul acesta se apeleaza la intelegerea si discernamantul membrilor activi, asa ca va rog frumos sa treceti si dumneavoastra cu vederea aceste mici neajunsuri ale forumului care provin numai din entuziasm si din lipsa de timp.

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Data inscrierii
    decembrie 2008
    Posturi
    195

Citat Citat din Ion Furtuna Vezi post
    Chiar dumneavoastra, ati fi putut sa postati aspectul la "Cum sa facem acest forum mai bun", dar ati preferat sa deschideti o discutie noua.
    Stiu, m-am gandit si eu la lucrul asta, dar am considerat ca o tema de genul asta este mai bine sa fie separata. Pe topicul amintit de dvs, eu inteleg ca s-ar discuta despre altceva.

Eu ma bucur sa aflu ca sunteti un membri care a citit mai mult pe forum decat prima pagina sau ultima postare.
    Din pacate, nu inteleg nimic daca nu citesc topicul intreg.

Pe forumul acesta se apeleaza la intelegerea si discernamantul membrilor activi, asa ca va rog frumos sa treceti si dumneavoastra cu vederea aceste mici neajunsuri ale forumului care provin numai din entuziasm si din lipsa de timp.
    Bine, cele doua subiecte semnalate de mine.. am dat peste ele aseara.. si m-au izbit titlurile aproape identice.

Dar mai sunt si cele in care se discuta despre inforenergetica.. vreo 3 sau 4 la numar.. (adica se discuta la modul strict despre aceasta "stiinta") si mai dai peste cate o intrebare doua "cand/unde se fac cursuri" desi exista si topic dedicat.

Am zis ca poate o mica aerisire n-ar fi stricat.. da' cum doriti.

Ion Furtuna este offline I.E. De'al casei
    Data inscrierii
    august 2006
    Posturi
    2.823

Citat Citat din Eolh Vezi post
    Stiu, m-am gandit si eu la lucrul asta, dar am considerat ca o tema de genul asta este mai bine sa fie separata.
    Si optiunea dumneavoastra a fost respectata.

Am zis ca poate o mica aerisire n-ar fi stricat.. da' cum doriti.
    Nu prea e cum doresc totdeauna, dar asta este situatia din "teren".

Pentru a vizualiza link-urile sau imaginile din semnaturi, numarul postarilor dvs. trebuie sa fie 10 sau mai mare. Momentan aveti 0 postari.

Data inscrierii
    decembrie 2008
    Posturi
    195

Am inteles aluzia. Multam.

Reguli postare

• Nu puteti crea subiecte noi
  • Nu puteti posta replici
  • Nu puteti posta atasamente
  • Nu puteti sa va editati postarile